فرعباسی:شریفات جوری تمارض‌کرد که باید تعویض می‌شد

دروازه‌بان نفت مسجد سلیمان درباره صحنه مربوط به اخراجش در جدال با شاهین بوشهر به توضیح پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، حبیب فرعباسی دروازه بان تیم نفت مسجد سلیمان درباره اخراج دیدار برابر شاهین بوشهر اینطور توضیح داد: من با اسماعیل شریفات بعد از خروج از دروازه برخورد داشتم اما واقعا به هیچ وجه مستحق دریافت کارت قرمز نبودم. به نظرم کارت زرد جریمه کافی بود اما اسماعیل شریفات طوری داد زد که انگار باید به علت مصدومیت و شدت برخورد تعویض می‌شد اما خیلی زود از زمین بلند شد. در کل به نظرم مستحق کارت قرمز نبودم و داور سختگیرانه تصمیم گرفت.

او درباره نتیجه بازی که با تساوی دو بر دو به پایان رسید، گفت: با وجود اینکه ما ۱۰ نفره بودیم خیلی هماهنگ بازی کردیم و مستحق برد هم بودیم که در دقایق آخر، بازی مساوی شد. یک امتیاز برای ما شاید بد نباشد اما وقتی می‌توانستیم به سه امتیاز برسیم تساوی یک مقدار ناراحت کننده بود.

فرعباسی در خصوص بازگشت به مسابقات لیگ برتر با وجود شیوع ویروس کرونا گفت: با وجود دوری از مسابقات ما طی هفته‌های گذشته تمرینات منظمی را برگزار کردیم و آماده بودیم. عدم حضور تماشاگران باعث می‌شود که کیفیت مسابقات مانند گذشته نباشد اما روز گذشته بازی خیلی زیبایی را تماشا کردیم. هیجان این مسابقه مانند قبل از شیوع کرونا نبود اما به هر حال اینطور نبود که کِسل کننده باشد.

گلر نفت مسجد سلیمان در پایان گفت: به هر حال سفر و اسکان در هتل برای مسابقات و یا حضور در هواپیماها یک مقدار خطرناک به نظر می‌رسد اما چون قرار است مسابقات برگزار شود ما مطابق نظر سازمان لیگ عمل می‌کنیم و امیدوارم که تا پایان مسابقات شرایط به نحوه احسن برگزار شود و هیچ بازیکنی و هیچ فرد دیگری به این ویروس مبتلا نشود.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان شاهین شهرداری بوشهر اسماعیل شریفات حبیب فرعباسی