فرعباسی: فقط می‌توان گفت حیف شد

دروازه‌بان تیم فوتبال امید کشورمان گفت: از مربیان تیم امید تشکر می‌کنم که به من لطف داشتند و امیدوارم از عملکردم رضایت داشته باشند....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حبیب فرعباسی درباره حضورش در ترکیب تیم امید و رقابت‌های فوتبال قهرمانی زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک 2020 اظهار داشت: ابتدا از آقای استیلی و همچنین حبیبی (مربی دروازه‌بان‌های تیم امید) تشکر می‌کنم که نام مرا در فهرست نهایی قرار دادند و به من اعتماد کردند. امیدوارم در حد توانم به این اعتماد پاسخ داده باشم.

وی در ادامه افزود: وقتی آن اتفاق تلخ برای معراج افتاد و مصدوم شد همه ما ناراحت شدیم. به‌هرحال معراج برای این تیم مدت زیادی زحمت کشیده و دروازه‌بان اول بود. مهدی نوراللهی هم مدت‌ها در اردوی تیم امید حضور داشت. وقتی اعضای کادر فنی تصمیم گرفتند به من اعتماد کنند ابتدا از معراج و مهدی که به جز هم‌پست بودن رفیق و دوست نزدیک هستیم، رخصت گرفتم، چون در این تیم از من قدیمی‌تر بوده و زحمت کشیده بودند.

دروازه‌بان تیم فوتبال امید کشورمان خاطر نشان کرد: از مربیان تیم امید تشکر می‌کنم که به من لطف داشتند و امیدوارم از عملکردم رضایت داشته باشند. تلاش کردم بهترین عملکرد را در این سه بازی داشته باشم، اما حیف که این تلاش و البته زحمت تمام بچه‌ها منجر به صعود نشد.

فرعباسی در پایان تصریح کرد: تمام بچه‌ها، بازیکنان و اعضای کادر فنی شبانه‌روز برای این تیم زحمت کشیدند. واقعاً فقط می‌توان گفت حیف شد. روز ما نبود و توپ‌های‌مان به گل تبدیل نشد، در غیر این‌صورت با اختلاف زیاد چین را شکست می‌دادیم و به مرحله بعدی می‌رفتیم.

بیشتربخوانید:
سرپرست تیم امید: این تیم هیچ وقت چنین تدارکاتی نداشت

تگ ها


حذف تیم امید حبیب‌ــفرعباسی فوتبال