فرلاند مندی؛ ذخیره آلبا، جایگزین لوکاس دینیه

سران بارسا سرانجام تصمیم به جذب یک مدافع چپ به عنوان جانشین لوکاس دینیه گرفتند....

سران بارسا سرانجام تصمیم به جذب یک مدافع چپ به عنوان جانشین لوکاس دینیه گرفتند.

فرلاند مندی، ستاره جناح چپ المپیک لیون مورد توجه بارسلونا قرار گرفته و مسئولان این تیم قصد دارند در تابستان او را به جمع آبی و اناری‌ها اضافه کنند.
به گزارش مدال به نقل از موندو دیپورتیو، آلبا تنها بازیکن تخصصی جناح چپ بارسا است که پس از جدایی دینیه نه در تابستان و نه زمستان سران بارسا اقدام به جذب بازیکن ذخیره برای او نکردند.
این در شرایطی است که میراندا از تیم دوم بارسا یکی دو بازی فرصت حضور در ترکیب ثابت را پیدا کرد ولی نتوانست ارزش هایش را اثبات کند. بعضا شاهد حضور فرمالن، سمدو و حتی سرجی روبرتو به جای آلبا بوده ایم که هیچ کدام در حد و اندازه‌های لازم ظاهر نشدند.
حالا گفته می‌شود که مسئولین بارسلونا تصمیم گرفته اند تا فرلاند مندی، بازیکن 23 ساله لیون را برای تقویت جناح چپ در انتقالات تابستانی 2019 جذب کنند. او سخت مورد توجه اریک آبیدال، مدیر فنی بارسا قرار دارد و استعدادیاب های بارسا نیز در چند موقعیت بازی های او را از نزدیک تماشا کرده و گزارشاتی مثبت هم ارائه داده اند.
مندی در 20 بازی از 23 بازی این  فصل لیون به میدان رفته و اخیرا به تیم ملی فرانسه نیز دعوت شده است. دو هفته دیگر و در دیدار لیون و بارسا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، مندی بهترین فرصت را برای نشان دادن ارزش‌هایش خواهد داشت.
لیون و بارسا از زمان انتقال ساموئل اومتیتی، رابطه دوستانه‌ای با یکدیگر دارند و اگر از سوی بارسا پیشنهادی خوب ارائه شود، نباید مشکلی بر سر راه انتقال مندی به نوکمپ وجود داشته باشد. بارسا در صورت منتفی شدن انتقال مندی، به دنبال جذب فیلیپه لوئیس، بازیکن برزیلی اتلتیکو و جونیور فریپو، بازیکن جوان رئال بتیس خواهد رفت.