فرماندار شهرستان جم؛ ورزشگاه برای پرسپولیس جهنم شود

فتح الله نوروزی با بیان اینکه روز شنبه شهرستان جم میزبان یکی از حساس ترین رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور است، اظهار داشت: وضعیت ورزشگاه تختی شهر جم با همراهی خوب شرکت پالایش گاز فجر جم و مجموعه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به سطح خوبی رسیده است و تدابیر لازم برای برگزاری بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم انجام شده است ......

 فتح الله نوروزی با بیان اینکه روز شنبه شهرستان جم میزبان یکی از حساس ترین رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور است، اظهار داشت: وضعیت ورزشگاه تختی شهر جم با همراهی خوب شرکت پالایش گاز فجر جم و مجموعه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به سطح خوبی رسیده است و تدابیر لازم برای برگزاری بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم انجام شده است.
فرماندار شهرستان جم افزود: از همراهی حوزه انتظامی شهرستان و شورا و شهرداری جم برای همراهی ها تشکر می کنم و تلاش های مدیریت و کارکنان مجتمع مسکونی پارس جم در ارتقای سطح امنیتی و رفاهی ورزشگاه تختی جم برای برگزاری بازی دو تیم اول و دوم جدول لیگ برتر شایسته تقدیر است.
وی با بیان اینکه ورزشگاه تختی جم از بسیاری از ورزشگاه های کشور شرایط بهتری دارد، افزود: خیلی ها تلاش کرده اند تا این ورزشگاه برای میزبانی بازی های لیگ برتر آماده شود که از تک تک این عزیزان تشکر می کنم.
نوروزی یادآور شد: آنچه امروز به عنوان موفقیت تیم پارس جنوبی جم در کشور مطرح است حاصل همدلی، همگرایی و همفکری خوب مردم، مسئولان ، مدیریت باشگاه، بازیکنان و کادر فنی و اجرایی تیم، هواداران پرشور است و هیچ تردیدی وجود ندارد تا این همدلی و همگرایی خوب وجود دارد هیچ عاملی نمی تواند جم را از پارس جم و پارس جم را از جم جدا سازد.
وی تاکید کرد: تلاش ها و حمایت های خوب و ارزنده الماسی نماینده پرتلاش شهرستان های جنوبی استان بوشهر از تیم پارس جنوبی جم در وزارت نفت را باید ستود که بخش مهمی از آرامش تیم پارس جم، مرهون نگاه ویژه او و همراهی مجموعه مدیریتی وزارت نفت است.
نوروزی یادآور شد: هواداران تیم پارس جم تا امروز نشان داده اند الفبای فوتبال حرفه ای را خوب بلدند و اخلاق را بالاتر از هر چیزی می دانند.
نوروزی با بیان اینکه انتظار است هواداران پرشور و لیدرهای با تعصب تیم پارس جم در این بازی حساس، ورای اینکه چه تیمی برنده باشد و چه تیمی بازنده، سفیران دوستی، اخلاق و مهربانی باشند اضافه کرد: هواداران با تشویق بی امان تیم محبوب شان، ورزشگاه را به جهنمی بزرگ برای تیم پرسپولیس تبدیل کنند.
مدیر ارشد دولت در شهرستان جم با بیان اینکه امروز فوتبال همه معادلات سیاسی اجتماعی را به هم زده است و باید این شور و نشاط را قدر دانست تصریح کرد: فردا روز جم و پارس جنوبی جم است و امیدوارم تیم محبوب این روزهای کشور بتواند بازی درخشانی را در مقابل تیم پرطرفدار پایتخت انجام دهد و شایستگی هایش را بیش از گذشته به رخ مدعیان بکشد.
وی یادآور شد: از هیچ حمایت و تلاشی برای موفقیت تیم و شادی دل مردم و هواداران دریغ نکرد ه ام و قطعا با همراهی سایر مدیران شهرستان تمام تلاش مان را برای میزبانی شایسته تیم در لیگ برتر به کار خواهیم بست.
فرماندار جم با اشاره به اینکه هیچ چیز نمی توانست به اندازه پارس جنوبی جم برای جمی ها و شهرها و روستاهای اطراف شورآفرین باشد، یاد آور شد: با تمام توان از تداوم حضور تیم پارس جم در جم حمایت کرده و می کنم و قطعا با وجود هوادارانی فهیم و پرشور، تیم پارس جم می تواند همچنان شادی آفرین باشد.
وی در پایان گفت: تجربه بازی با استقلال تهران و گنجایش محدود ورزشگاه، شرایط را برای حضور فقط 10 درصد هواداران پرسپولیس ممکن می سازد و با حضور پرشور هواداران پارس جنوبی جم، عملا شرایط برای حضور بیشتر هواداران پرسپولیس وجود ندارد که توصیه می کنیم سایر هواداران پرسپولیس از تلویزیون بازی را تماشا کنند و به شهرستان جم و استان بوشهر سفر نکنند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال