فرمان سلطان به هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس: از برانکو انتقاد نکنید!

علی پروین به عنوان اسطوره باشگاه پرسپولیس از طرفداران و پیشکسوتان این باشگاه خواست تا از برانکو انتقاد نکنند....

علی پروین به عنوان اسطوره باشگاه پرسپولیس از طرفداران و پیشکسوتان این باشگاه خواست تا از برانکو انتقاد نکنند.

به گزارش مدال،علی پروین که در بین اهالی فوتبال و هواداران پرسپولیس به "سلطان"معروف است در خصوص شرایط پرسپولیس در نیم‌فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: بازیکنان جدید هنوز با تیم هماهنگ نشده‌اند که همین مسئله بزرگترین مشکل پرسپولیس است. امیدوارم هرچه سریعتر این هماهنگی صورت بگیرد.مطمئنا با تمریناتی که برانکو در نظر می‌گیرد این مسئله تمام می‌شود. البته فشردگی بازی‌ها هم بسیار زیاد است که کار را برای پرسپولیس و بقیه تیم‌ها سخت کرده است.

پروین تاکید کرد: این موضوع را هم باید در نظر گرفت که در همین بازی با نفت مسجدسلیمان زمین خراب بود و به خاطر همین پرسپولیس نتیجه نگرفت. در کل پرسپولیس فعلا بد بازی می‌کند اما می‌شود این مسئله را درست کرد.

پرافتخارترین چهره تاریخ پرسپولیس در مورد اینکه بازیکنانی مثل مهدی ترابی و سروش رفیعی نتوانستند انتظارات را برآورده کنند، گفت: خب اینها بازیکنان جدید هستند و هماهنگ شدن در تیمی مثل پرسپولیس هم خیلی سخت است. در پرسپولیس فشار زیاد است،‌ البته ترابی و سروش می‌توانند خیلی بهتر از این بشوند.

وی در واکنش به اینکه برخی‌ها از برانکو انتقاد می‌کنند، تاکید کرد: چرا باید از برانکو انتقاد شود؟ برانکو بهترین نتایج را با پرسپولیس گرفته. هر تیمی دوران افت دارد و الان هم پرسپولیس در دوران افت خودش است. نمی‌فهمم چرا باید از برانکو انتقاد کنند.

به گزارش مدال، علی پروین که جایگاه احترام‌برانگیزی در بین اهالی فوتبال، هواداران پرسپولیس و به ویژه پیشکسوتان دارد حالا به نوعی فرمان پایان انتقادات علیه برانکو را داده که بی شک فقط از پروین برمی‌آید.