فرمول جالب برای انتقال بازیکن مازاد سیتی به میلان

برناردو سیلوا که تمایلی برای ماندن در سیتی ندارد، شاید راهی میلان شود....

به گزارش "ورزش سه"، برناردو سیلوا از سال ۲۰۱۷ در منچسترسیتی بازی می کند و پس از چند فصل درخشان، سال قبل از ایده های پپ گواردیولا خارج شد. ستاره ملی پوش پرتغالی جایگاه ثابتش در ترکیب سیتی را از دست داد و به همین دلیل خواهان جدایی است.

در هفته های اخیر شایعات زیادی پیرامون معاوضه برناردو با بازیکنانی دیگر به گوش رسیده و سه هفته پیش دیلی میل ادعا کرد که برناردو، سیتی را تنها به مقصد تیمی در اسپانیا ترک خواهد کرد اما نه رئال و نه بارسا تمایلی به جذب او نشان ندادند.

امروز دیلی استار نوشت که مقصد بعد برناردو احتمالا باشگاه میلان خواهد بود و سیتی او را به روسونری پیشنهاد داده است. برناردو خرید گرانقیمت پپ گواردیولا یکی از قربانیان انتقال هری کین خواهد بود. سیتی قصد دارد ۱۵۰ میلیون یورو برای کین هزینه کند و نیاز به فروش یکی دو بازیکن خود دارد تا بخشی از این مبلغ تامین شود.

فرمول انتقال برناردو به میلان قرارداد دو ساله قرضی به ارزش ۱۷.۵ میلیون یورو است و در قرارداد، بند خرید قطعی ۳۵ میلیون یورویی برای سال ۲۰۲۳ نیز گنجانده خواهد شد. ایده ای که گویا نظر سران میلان را به خود جلب کرده است ولی مشکل اصلی به دستمزد برناردو بر می گردد. دریافتی او در سیتی ۸ میلیون یورو است و بعید به نظر می رسد میلان حاضر به پرداخت چنین رقمی برای او شود. باید دید در نهایت برناردو از سیتی راهی میلان می شود یا خیر.

تگ ها


آث میلان برناردو سیلوا منچستر سیتی