فرناندز و رونمایی از راز موفقیتش در ضربات پنالتی

برونو فرناندز، هافبک پرتغالی منچستر یونایتد درباره راز موفقیتش در ضربات پنالتی صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، منچستر یونایتد در نقل و انتقالات زمستانی موفق شد برونو فرناندز را از اسپورتینگ لیسبون به خدمت بگیرد. این بازیکن پرتغالی با ۵۵ میلیون یورو راهی اولدترافورد شد و تا به اینجا توانسته قابلیت های فوق العاده خود را به خوبی به نمایش بگذارد.

برونو‌ فرناندز خیلی زود به یک مهره تعیین‌کننده در تیم اوله گنار سولسشر تبدیل شد و پس از پیوستن به یونایتد آمار ۱۲ گل و ۸ پاس گل را به ثبت رساند. یکی از ویژگی های فوق العاده دیگر فرناندز اما به موفقیتش در ضربات پنالتی برمی گردد. با این حال او می‌گوید که هیچ رمز و راز خاص و ویژه‌ای در این امر وجود ندارد.

ها‌فبک پرتغالی منچستریونایتد درباره راز موفقیت در ضربات پنالتی گفت: " رازی وجود ندارد. من فکر می کنم که خیلی تمرین می‌کنم و این کار را بسیار دوست دارم. همیشه به کارهایی که دروازه بان ها انجام می دهند توجه می کنم. بر اساس شرایط مسابقه و اینکه در چه وضعیتی هستم زدن ضربه پنالتی را بر عهده می‌گیرم. من یک روش خاص برای زدن ضربات پنالتی ندارم. فقط به آن چیزی که فکر می کنم آسانتر است تکیه می کنم."

برونو درباره سبک بازی اش نیز گفت: " این یک امر غریزی است. وقتی توپ را از دست می دهیم، من سعی می کنم اولین کسی باشم که واکنش نشان می دهم و حتی از بازیکنان حاضر در خط حمله می خواهم تا در این باره کمک کنند. همچنین واضح است که کمک به گلزنی هم تیمی‌ها و ارسال پاس برای آنها بسیار برایم مهم است. حس می کنم این کاری است که من باید بیشتر انجام دهم."

تگ ها


برونو فرناندز منچستر یونایتد