فرناندو تورس: بهترین راه ماندن در کنار فوتبال، مربیگری است

ال نینیو می‌خواهد به عنوان مربی به کارش ادامه دهد...

فرناندو تورس ممکن است به عنوان مربی به دنیای فوتبال بازگردد.

به گزارش مدال، فرناندو تورس که اخیرا خبر از خداحافظی از دنیای فوتبال داده، در حال حاضر سفری به توکیو داشته و در این سفر و در مصاحبه‌ای در مورد اهداف خود بعد از خداحافظی از فوتبال و همچنین غیرممکن بودن حضور وی در باشگاه رقیب یعنی رئال مادرید صحبت کرده است.

فرناندو تورس در مورد احتمال انتقال به رئال مادرید در دوران ورزشی اش گفت: "من دوست ندارم در مورد فرضیات صحبت کنم اما چنین انتقالی هرگز اتفاق نخواهد افتاد. گرچه همیشه می‌گویند هیچ چیز غیرممکن نیست، اما انتقال به رئال مادرید برای من غیرممکن بود و ذهنیت من هرگز تغییر نخواهد کرد."

حضور در عرصه مربیگری: "در سال‌های اخیر من حضور در زمینه مربیگری را نیز برای آینده خود در نظر گرفته‌ام. این تصمیمی بود که قبلا هرگز در ذهنم وجود نداشت اما در نهایت متوجه شدم که نزدیک‌ترین مسیر برای نزدیک بودن به زمین فوتبال همین مربیگری است. من در دورانی که فوتبال بازی می‌کردم سرمربیان بزرگی داشتم و نکات زیادی را از آنها یاد گرفته‌ام.

در حال حاضر قصد دارم استراحت کنم والبته فعالیت من در ژاپن ادامه دارد و تلاش می کنم از تجربه خود برای کمک به رشد باشگاه ساگان توسو استفاده کنم تا تصویر آنها را در جهان بهبود دهم. آنها می‌خواهند در ژاپن و در عرصه بین‌المللی رشد کنند و من می خواهم به آنها در این زمینه کمک کنم."

بیشتر بخوانید:

هافبک ناپولی احتمال پیوستن به PSG را رد کرد

تگ ها


فرناندو تورس دنیای مربیگری خداحافظی از فوتبال فوتبال جهان ال نینیو فوتبال