فرنگی کاران المپیکی در اردوی تفریحی کردان(عکس)

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی پس از پایان سیزدهمین مرحله از تمرینات خود برای چند روز استراحت در منطقه کردان کرج حضور یافتند....

به گزارش "ورزش سه"، اعضای تیم ملی کشتی فرنگی که تمرینات سختی را برای حضور در المپیک توکیو پشت سر گذاشته اند، پس از پایان مرحله سیزدهم اردوی خود برای چند روز در یکی از ویلاهای منطقه کردان کرج حضور یافتند.


فرنگی کاران در این چند روز به دور از فضای سخت تمرینات اردویی و در هوایی پاک به استراحت می پردازند و تنی به آب می زنند. این پلن فدراسیون کشتی از آنجایی برنامه ریزی شده که ملی پوشان نباید از فضای قرنطینه خارج شوند و به خاطر خطر کرونا از خانواده هایشان نیز خداحافظی کرده اند.


مرحله پایانی تمرینات ملی پوشان فرنگی کار برای حضور در المپیک توکیو از روز ۲۶ تیرماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار می شود و نمایندگان ایران روز ۴ مردادماه تهران را به مقصد ژاپن ترک خواهند کرد.


علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم، محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم، محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم و امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم ۵ نماینده کشتی فرنگی ایران در المپیک توکیو هستند که با هدایت محمد بنا سرمربی و همکارانش راهی این بازی ها می شوند.

تگ ها


کشتی فرنگی