فرنگی‌کار تیم ملی: نمی‌دانم چرا دیدار سینا و پیام‌نور آن‌قدر حاشیه داشت

فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم ایران می گوید اگر رقابت های لیگ کشتی در پایان هفته برگزار شود قطعا تماشاگران بیش تری به سالن مسابقات خواهند آمد ......

فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم ایران می گوید اگر رقابت های لیگ کشتی در پایان هفته برگزار شود قطعا تماشاگران بیش تری به سالن مسابقات خواهند آمد.

سامان عزیزی درباره برد نزدیک ۴ بر ۴ مقابل حریف نه چندان مطرح خود در چارچوب رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی اظهار کرد: تنها چند روز است از رقابت های داخل سالن آسیا بازگشته ام. در این بازی ها سخت ترین قرعه ممکن نصیب من شد و ۴ کشتی سنگین مقابل حریفانم گرفتم. ۶ یا ۷ کیلو کم کرده بودم که بدنم خوب ریکاوری نشد و نتوانستم به وضعیت نرمال بازگردم. در حالت عادی ۹۲ کیلوگرم وزن دارم اما وزنم به ۸۷ کیلو رسید.

فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم ایران افزود: البته حریفم واقعا آماده و سرحال بود و بسیار خوب کشتی گرفت.در اردوی جوانان او را دیده بودم که مدام تمرین می کند و از آمادگی بالایی برخوردار است. البته او دو سه بار دوبنده من را کشید که باید پوئن اخطار می گرفت اما خدا را شکر در ثانیه های پایانی ۲پوئن اخطار گرفتم و پیروز شدم.

او درباره حواشی زیاد دیدار دو تیم سینا صنعت ایذه و پیام نور خوزستان نیز گفت: نمی دانم چرا این دیدار تا این حد حاشیه داشت. با وجودی که داوران خوبی قضاوت می کردند اما نمی دانم چرا این مشکلات به وجود آمد و اعتراضات زیادی انجام شد.

این دارنده مدال طلای بازی های داخل سالن آسیا درباره استقبال بسیار ضعیف تماشاگران از دیدارهای لیگ کشتی نیز خاطرنشان کرد: وقتی مسابقات را وسط هفته برگزار می کنند نباید توقع استقبال تماشاگر را داشته باشیم. اگر مسابقات را پایان هفته برگزار کنند قطعا تعداد بیش تری تماشاگر از رقابت های کشتی دیدن خواهند کرد. ضمن این که هیچ تبلیغاتی صورت نگرفته و بسیاری از مردم اطلاعی از برگزاری رقابت های لیگ کشتی ندارند.

عزیزی در پایان درباره برنامه های خود در تیم ملی گفت: ان شاءالله از اول آبان اردوی تیم ملی برای حضور در رقابت های جام جهانی و آسیایی آغاز خواهد شد و من نیز با انگیزه تر از همیشه در تمرینات تیم ملی حاضر می شوم تا هر کجا که کادر فنی صلاح بداند کشتی بگیرم.

تگ ها


اخبار روز کشتی