فرهاد مجیدی در محاصره خبرنگاران؛ از دکتر بپرسید

سرمربی استقلال در میان سوالات پرشمار اصحاب رسانه در خصوص اتفاقات امروز این تیم، همه چیز را منوط به توضیح کادرپزشکی تیم کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از خبر مربوط به مثبت شدن تست کرونای مثبت شده برخی بازیکنان و اعضای تیم استقلال، امروز جلسه فوق العاده‌ای با حضور اعضای فنی، پزشکی و مدیریتی آبی‌ها در باشگاه برگزار شد.

در حالیکه فرهاد مجیدی، دکتر ستوده، دکتر نوروزی و دیگر اعضای تیم بعد از حضور در باشگاه نسبت به سوالات خبرنگاران پاسخی نداشتند، حضور یکساعته خبرنگاران برای پایان این جلسه هم بدون پاسخ روشنی از سوی سرمربی این تیم همراه بود.

فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال در میان سوالات پرتعداد اصحاب رسانه که همگی آنها حول محور ماجرای تست مثبت کرونای بازیکنان و البته نتیجه تصمیم گیری در این خصوص بود، همه چیز را با این جمله " دکتر ستوده و پزشک تیم توضیح می دهد" منوط کرد و با سوار شدن بر خودرویش محل را ترک کرد.

این در حالیست که همچنان رسانه‌ها و هواداران این تیم در انتظار مشخص شدن موضع باشگاه برای حضور در دیدار فردا مقابل پارس جنوبی و شرایط بازیکنانی هستند که تست آنها با اعلام باشگاه مثبت شده است.

بیشتر بخوانید:

واکنش پزشک استقلال به کرونایی شدن اعضای تیم

کاپیتان استقلال با کرونا مقابل سایپا بازی کرد؟

 

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی فوتبال ایران کرونا فوتبال کرونا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال