فرهاد نیکو خصال: خسارات زیادی به ورزشگاه آزادی وارد شده است

سرپرست ورزشگاه آزادی گفت که به دلیل بالا بودن خسارات وارد شده به ورزشگاه آزادی در جریان دو دیدار بازی استقلال و تراکتورسازی احتمال دارد هفته آینده ورزشگاه آزادی میزبان برگزاری لیگ برتر نباشد ......

 سرپرست ورزشگاه آزادی گفت که به دلیل بالا بودن خسارات وارد شده به ورزشگاه آزادی در جریان دو دیدار بازی استقلال و تراکتورسازی احتمال دارد هفته‌ آینده ورزشگاه آزادی میزبان برگزاری لیگ برتر نباشد.
 فرهاد نیکو خصال، سرپرست ورزشگاه آزادی درباره خسارات وارد شده به ورزشگاه آزادی در جریان دیدار استقلال تهران و تراکتورسازی، اظهار کرد: طی ارزیابی‌هایی که از خسارات وارد شده به بخش صندلی‌ها، سرویس بهداشتی، بتن‌ها و ... در جریان این دو بازی صورت گرفته است، گزارش نهایی درباره میزان خسارات وارد شده به مجموعه ورزشی آزادی فردا (یک‌شنبه) پس از ارزیابی نهایی اعلام خواهد شد.
او گفت‌: ما به سازمان لیگ که مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ برتر است، اعلام کرده‌ایم که پس از مشخص شدن میزان خسارات وارد شده به مجموعه ورزشی آزادی هزینه‌ها باید به طور کامل از سوی سازمان لیگ یا تیم خاطی پرداخت شود. در ارزیابی‌های صورت گرفته از وضعیت ورزشگاه آزادی پس از انجام این دو دیدار بسیاری از بتن‌ها، سرویس‌های بهداشتی و صندلی‌ها مورد تخریب قرار گرفتند و حتی شیرآلات شکسته شدند. در حقیقت می‌توانم بگویم خسارات زیادی به ورزشگاه آزادی وارد شده است.
سرپرست ورزشگاه آزادی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد به دلیل تخریب زیاد ورزشگاه آزادی هفته‌ آینده رقابت‌های لیگ برتر به تعویق بیفتد، تصریح کرد: تمام تلاش‌مان بر این است که هر چه‌ سریع‌تر خسارات وارده را رفع کنیم و آزادی را برای برگزاری هفته‌ آینده لیگ برتر که بین پرسپولیس تهران و نفت مسجد سلیمان برگزار خواهد شد، آماده کنیم. البته بعد از بررسی آسیب‌های وارد شده بهتر می‌توانیم این مساله را مطرح کنیم. در آسیب وارد شده بسیاری از لوله‌کشی سرویس‌های بهداشتی از بین رفته است و حتی صندلی‌های زیادی نیز آتش گرفته‌اند.
نیکوخصال هم‌چنین در پاسخ به این پرسش که مسئولیت اصلی این خسارات وارد شده به ورزشگاه آزادی متوجه کدام تیم است؟ گفت‌: بیشترین تخریب از سوی طرفداران تیم تراکتورسازی صورت گرفته است. ما طی ارزیابی که در این زمینه انجام داده‌ایم بیشترین خسارات متوجه قسمت‌هایی بوده که حدود ۲۰ هزار نفر از طرفداران تراکتورسازی در آن ناحیه حضور داشتند و تخریب زیادی را به صندلی‌ها، فنس، بتن‌ها، سرویس بهداشتی و محوطه اطراف ورزشگاه آزادی وارد کرده‌اند. طرفداران استقلال خسارتی وارد نکرده‌اند. ما گزارش نهایی خود را فردا (یک‌شنبه) در رابطه با میزان خسارات وارد شده به سازمان لیگ اعلام خواهیم کرد تا تصمیم نهایی از سوی آنها اتخاذ شود.
او در پایان گفت‌: در جایی که از ورزش به عنوان نماد قهرمانی، پهلوانی، گذشت و ایثار یاد می‌شود، جای تاسف است که شاهد بروز چنین اتفاقاتی در مجموعه‌ای بزرگ همچون آزادی باشیم. ما باید یاد بگیریم که چه در هنگام برد و چه در هنگام شکست به تیم مقابل احترام بگذاریم و فضایی را که باید خود از آن استفاده کنیم به هیچ دلیلی مورد تخریب قرار ندهیم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال