فرودگاه‌ها را ببندید، بکام را ممنوع‌الخروج کنید! (عکس)

اینتر میامی، باشگاه آمریکایی که دیوید بکام، اسطوره انگلیسی، یکی از مالکان آن است، از زمانی که بکام به دیدار آنها رفته، تنها یک بار طعم باخت را چشیده است!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از پیروزی ۳-۱ اینتر میامی برابر تورنتو در روز یکشنبه، تصاویری از جشن و شادمانی دیوید بکام، در میان هواداران این باشگاه منتشر شد.

اینتر میامی که با هدایت فیل نویل، سرمربی بریتانیایی خود، در ماه های اخیر شش شکست پیاپی را کسب کرده بود که باعث شده بود صحبت هایی در رابطه با اخراج نویل مطرح شود، اکنون توانسته ورق را برگرداند.

بسیاری این تحول و نتیجه گیری اینتر میامی در هفته های اخیر را حاصل دیدار دیوید بکام با اعضای این تیم و حضورش در کنار بازیکنان می دانند، تا جایی که حتی فیل نویل درخواست کرده فرودگاه ها را ببندند و اجازه ندهد بکام میامی را ترک کند!

شاگردان نویل با پیروزی ۳-۱ خانگی برای اولین بار در فصل جدید به دو برد متوالی دست یافتند و فاصله خود را با منطقه پلی آف به پنج امتیاز رساندند.

اگرچه رودولفو پیزارو، ستاره اصلی تیم، دو بار گل زد تا به فرم خوب خود ادامه دهد، اما حضور بکام، مالک اینتر میامی و هم تیمی سابق فیل نویل در یونایتد، بود که از نظر سرمربی این تیم بیشترین نقش را در موفقیت آنها داشت.


 

میامی تنها یک بار و در باخت ۲-۰ باربر نیویورک سیتی، در هفت بازی اخیر خود، که فوق ستاره سابق منچستریونایتد و رئال مادرید را در کنار خود داشته، طعم شکست را چشیده است.

فیل نویل درباره تاثیر حضور بکام گفت: "تاثیر حضور او بسیار عظیم است. ما قرار است برگشتن او به انگلیس را ممنوع کنیم. او باید هر چه زودتر گرین کارت آمریکا را بگیرد.

ما قرار است همه فرودگاه های فلوریدا را ببندیم چرا که تا زمانی که او اینجا باشد، ما همچنان برنده خواهیم شد. "

به نظر می رسد که هم حضور بکام و هم کاهش محدودیت های کووید -۱۹ به اینتر میامی کمک کرده است.

اعضای این تیم که قبلاً فقط می توانست دو نفر نفر کنار یکدیگر بنشینند، اکنون می توانند هنگام صرف غذا در گروه های بزرگ کنار هم باشند، چیزی که نویل معتقد است به روحیه تیمی آنها کمک می کند.

کاپیتان سابق اورتون توضیح داد: "بازیکنان زمان بیشتری را با هم می گذرانند و به یکدیگر متعهد هستند و این را می توانید در زمین ببینید.

در نهایت شما می توانید همه این کارهای کوچک را انجام دهید، اما پیروز شدن است که اعتماد به نفس را ایجاد می کند.

این همان چیزی است که ما شاهد آن بودیم، آن نگرش هرگز تسلیم نشدن را در برابر نشویل و شیکاگو دیدیم."

اینتر میامی در هر دو بازی در وقت های اضافه به پیروزی رسید.

تگ ها


دیوید بکام فیل نویل فوتبال جهان فوتبال