فروزان اعتماد قلعه‌نویی را جلب کرد

دروازه‌بان تازه‌وارد گل گهر در جدال تدارکاتی این تیم مقابل پرسپولیس به نقطه امیدوارکننده این تیم برای قلعه نویی تبدیل شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محسن فروزان که بعد از نمایش موفق در فولاد که با دستیابی این تیم به عنوان قهرمانی جام حذفی همراه بود به گل‌گهر پیوست، روز گذشته در جدال تدارکاتی با پرسپولیس توانست اعتماد کادرفنی را جلب کند.

فروزان که توانسته بود در دو جدال حساس مقابل سپاهان و استقلال در نیمه‌نهایی و فینال جام حذفی در ضربات پنالتی، بار دیگر در قامت ستاره ظاهر شود، در جدال تدارکاتی مقابل پرسپولیس بارها مانع از کامیابی خط تهاجمی حریف شد و این بازی را با برد به پایان رساند تا با روحیه بالایی مهیای جدال در فصل آینده شود. یحیی گل‌محمدی که تیمش را برای دیدار با استقلال تاجیکستان آماده می‌کرد و قصد محک زدن شاگردانش را در این بازی داشت، علیرغم موقعیت‌هایی که ایجاد کرد در نهایت فقط توسط مهدی عبدی به گل رسید و فروزان توانست بارها مانع از گلزنی حریف شود. گلر باتجربه گل‌گهر در سه مرحله نیز با سر توپ‌های مورد علاقه خود، روحیه و انگیزه بالای خود در این تیم را به نمایش گذاشت و اکنون باید دید در شروع فصل تازه با پیراهن گل‌گهر چه نمایشی به جا خواهد گذاشت.

گل‌گهر که فصل گذشته مشکلات بزرگی را در درون دروازه خود پشت سر گذاشته بود، به نظر می‌رسد با توجه به انگیزه و تجربه فروزان بتواند شرایط را در این فصل به سود خود دنبال کند و باید دید در طول فصل آیا این گلر قادر خواهد بود انتظارات را برآورده کند یا خیر.

تگ ها


محسن فروزان فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال