فروزان: انگیزه زیادی برای این ۹ بازی دارم

دروازه‌بان سابق تراکتور بعد از ۱۴ ماه دوری از فوتبال اکنون برای ۹ دیدار باقیمانده ماموریت بزرگی را روی دوش خود احساس می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محسن فروزان بعد از اتفاقاتی که در زمان حضورش در تراکتور رقم خورد، ۱۴ ماه از فوتبال دور بود و اکنون قرار است با پیراهن پارس جنوبی بار دیگر به تیم بازگردد. فروزان اما با اشاره به شرایط سختی که طلایی‌پوشان جمی با آن روبرو هستند از مدیرعامل منطقه درخواست دارد در کنار آنها باشد و حامی بزرگی برای عبور از این شرایط خطرناک لقب گیرد.

شرایط پارس جم بعد از پشت سر گذاشتن اردو در جم و همچنین شروع تمرینات در تهران به چه شکل است؟


بعد از اینکه تمرینات سایبری خودمان را در دوران تعطیلات پشت سر گذاشتیم، تمرینات بدنسازی و همچنین اردوی خوبی را زیر نظر آقای افاضلی و دیگر اعضای کادرفنی دنبال کردیم. از نظر بدنی و فنی در شرایط خوبی هستیم اما یکسری مشکلات به تیم ضربه می‌زند. من به عنوان عضوی از تیم می خواهم این مسائل را با مردم و هواداران خوب جمی در میان بگذارم. در شرایط سختی اردوی خودمان را در جم پشت سر گذاشتیم. تمرینات خوبی داشتیم اما شرایط مالی بد به تیم از نظر روحی و روانی ضربه می‌زند.

اما طی روزهای اخیر صحبت‌هایی درباره عدم وجود امکانات و مشکل برای تمرین و حتی نبود آبمعدنی مواجه بوده‌اید.


این صحبت ها خیلی بد است که یک تیم لیگ برتری، مدیرعامل نداشته باشد، آب معدنی نداشته باشد و خیلی از امکانات پیش و پا افتاده برایش مهیا نباشد. مردم خوب جم ما این صحبت‌ها را می‌کنیم تا شما بدانید سرمایه‌ای که در اختیار دارید با چه مشکلاتی مواجه است و برخلاف دیگر تیم‌ها با چه بحرانی باید مسابقات را ادامه دهد. وگرنه ما هم واقعا خجالت می‌کشیم که این مسائل را بازگو کنیم و طی این مدت هم کادرفنی و هم بازیکنان با سیلی صورت خودشان را سرخ نگه داشتند و سعی کردند روی مسائل فنی تمرکز کنند. اما واقعا نمی‌شود. پارس یک سرمایه بزرگ برای مردم جم محسوب می‌شود. یک جایگاه ورزشی – اجتماعی و فرهنگی که می‌تواند شرایط را برای رشد ورزشی جوانان این شهر بیش از گذشته فراهم کند اما اکنون با برخی بی تدبیری‌ها در مسیر بدی قرار گرفته است.

این موضوعی بود که دیگر بازیکنان تیم شما هم به آن اشاره داشتند.


من و دیگر اعضای تیم و البته مطمئن هستم که هواداران پارس جم از مدیرعامل منطقه یک درخواست ویژه دارند. درخواست برای اینکه در شرایط کنونی توجه لازم به تیم صورت گیرد. آقای خرمدل عزیز الان چشم تمام هواداران این تیم به شماست درست در زمانی که هیچ حمایت و توجهی به سرمایه بزرگ استان صورت نمی‌گیرد. از شما خواهش می‌‎کنیم در شرایط کنونی ورود کنید و ورود شما می‌تواند یک خاطره خوب در ذهن مردم جم باقی بگذارد. اینکه شما در بدترین شرایط در کنار تیم ماندید و حمایت کردید تا سهمیه در جم بماند. آقای خرمدل اکنون که تیم وضعیت سختی را پشت سر می‌گذارد و برای بقا هر بازی از اهمیت زیادی برخوردار است و یک امتیاز هم حتی می‌تواند سرنوشت تیم را تغییر دهد به شما نیاز داریم. به شکل نشود که بعدها که تیم خدای ناکرده اتفاق بدی را تجربه کرد، بخواهید کاری کنید که نوش داروی بعد از مرگ سهراب است. الان که شرایط در جدول خوب است، خواهشا مدیرعامل را انتخاب کنید و بودجه‌ای که در تربیت بدنی داریم را به تیم پرداخت کنید تا از نظر امکانات و شرایط روحی و روانی با بهترین فرم ممکن وارد مسابقات شویم.

حضور دوباره تو در پارس هم جالب بود. بعد از اینکه بخشی قراردادت را به این تیم بخشیدی دوباره به این تیم بازگشتی.


یک فصل خوب را در این تیم پشت سر گذاشتم. مردم جم واقعا دوست داشتنی و بامحبتی هستند. من ۵۹۰میلیون از این تیم تبدیل داشتم ولی در نیم فصل که به این تیم اضافه شدم، آقای افاضلی گفتند این تیم نیاز به کمک دارد و هر کس بتواند کمک کند کار بزرگی کرده است. من به خاطر حرف ایشان و البته احساس خوبی که به مردم جم داشتم، ۲۹۰ میلیون آن را بخشیدم. در ازای آن قرار شده بود مابقی آن را به صورت چک پرداخت کنند. اما اکنون با گذشت چند ماه از این اقدام، نه تنها چکی داده نشده که قراردادم نیز پرداخت نشد. موضوعی که می‌تواند مطالبات گذشته من را بار دیگر به جریان بیندازد. می‌توانم دوباره برگردم و همان ۵۹۰ میلیون را بگیرم اما من روی حرفم هستم و ۲۹۰ میلیون را بخشیده‌ام تا این تیم و خصوصا هواداران آن در آینده به مشکلی برنخورند.


بعد از مدت‌ها به فوتبال برگشتی و ۹ بازی فرصت داری تا حسرت دوری چند وقت اخیر را جبران کنی.


یک سال و دو ماه بود که از فوتبال دور بودم. طی چند وقت اخیر با شرایط سختی برگشتم و انگیزه زیادی برای این ۹ بازی دارم. خوشحالم که به پارس جنوبی برگشتم و اینجا خاطرات خوبی دارم. می‌خواهم دوباره شرایط خوبی را پشت سر بگذارم و طی دیدارهای باقیمانده تا حد توان به تیم کمک کنم. از کادرفنی و خصوصا آقای افاضلی هم تشکر می‌‎کنم که به من اعتماد کردند و در شرایطی که حتی کارت بازی من صادر نمی‌شد هم از من حمایت کردند تا بتوانم قرارداد ببندم. امیدوارم بتوانم این زحمات و لطف را جبران کنم. از آقای کیماسی به عنوان مربی دروازه‌بانان پارس هم تشکر می‌کنم که با دانش و تجربه بالایی نشان داده‌اند و طی این مدت کمک زیادی کردند تا بتوانم خیلی زود از نظر بدنی به شرایط ایده آل برگردم. فرصت کمی دارم و باید خیلی زود تا فرصت دوباره به بهترین فرم برسم و اصلا هم استرس ندارم و برای شروع دوباره مسابقات لحظه شماری می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

تداوم چالش پارس جنوبی برای ادامه تمرینات

 روزهای سخت پارس جنوبی؛ اضافه‌شدن قحطی زمین

 

 

تگ ها


پارس جنوبی جم محسن فروزان فوتبال ایران پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال