فروزان ؛ ای کاش قائدی را اخراج نمی کردند

دروازه بان پارس جنوبی می گوید بخش زیادی از فوتبالش را مدیون قلعه نویی است ......

دروازه بان پارس جنوبی می گوید بخش زیادی از فوتبالش را مدیون قلعه نویی است.

محسن فروزان درباره بازی با ذوب آهن و وضعیت تیمشان گفت: دلیل اینکه ما چند هفته ای است مساوی می کنیم بدشانسی است که گریبانگیر همه تیم ها می شود، ما در هر سه هفته ای که به تساوی رسیدیم می توانستیم برنده شویم. در خط جلو بازیکنان محروم و مصدوم زیاد داشتیم؛ اما به هرحال ما با غیبت آنها بازی قابل قبولی داشتیم و به حقمان نرسیدیم. خیلی ها می گویند تیم ما دچار غرور شده؛ اما من به آنها می گویم این دو فصل در تیم های ته جدولی بازی کرده ام. ما باید ٣٠ امتیاز بگیریم تا اول در لیگ برتر بمانیم، اصلا وقت غرور نیست، بعد از ٣٠ امتیاز باید برای صدر جدول و قهرمانی بجنگیم.

دروازه بان پارس جنوبی در ادامه افزود: خداراشکر ما یک مربی عالی بالاسر تیم داریم، به نظر من اقای تارتار به جز یک مربی خوب، یک برادر بزرگتر برای همه ما است. هر حرفی که ایشان به بازیکنان می زند برای دلسوزی و خود بازیکن است، ما باید قدر ایشان را بدانیم. وی با رفتارهای مناسب و برادرگونه باعث می شود بازیکنان انگیزه جدید بگیرند، او حق را به حقدار می دهد و بازیکنان با تمام وجود در بازی ها حضور دارند تا نیمکت نشین نشوند.

فروزان می گوید: انگیزه زیادی برابر آقای قلعه نویی دارم، ایشان دو فصل سرمربی من بوده است، برای من باعث افتخار است که شاگرد بهترین و پرافتخارترین مربی لیگ بوده ام. بخش زیادی از فوتبالم را مدیون او هستم، در فصلی که در تراکتور بودیم بهترین گلری را انجام دادم. ایشان به من بها دادند و من را در لیگ برتر معرفی کردند. زحمات ایشان را فراموش نمی کنم که چقد در استقلال و تراکتورسازی به من بها دادند. خیلی ها آن سال برای امیر قلعه نویی در استقلال بازی نکردند و دوست نداشتند ایشان موفق شود.

فروزان همچنین گفت: من به عنوان یک گلر بهترین بازی های خود را برای استقلال انجام دادم و به تنهایی نمی توانستم فرشته نجات تیم باشم، فوتبال یک بازی گروهی است و همه باید خوب باشند. چون تیم نتیجه نگرفت باعث شد عملکرد من به چشم نیاید و آقای قلعه نویی راضی نبود؛ اما من از نظر آمار بهترین عملکرد را داشتم، حتما ابتدای بازی به سمت او می روم، کسی که همیشه حرف حق را زده و به کسی باج نداده و این موضوعات باعث شده بعضی ها موفقیتش را نخواهند.

وی افزود: ذوب آهن تیم خیلی خوبی است و بازی سختی داریم، این تیم زیاد گل می زند و این هفته تمام نقاط ضعف و قوت ذوب آهن را آنالیز کرده ایم. برای برد به میدان می رویم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد. هر دو تیم برای برد به میدان می روند، ما می خواهیم صدر جدول را حفظ کنیم و آنها می خواهند به بالای جدول صعود کنند. مطمئنا یک دیدار تماشاگر پسند خواهد بود. ذوب آهن باشگاه بزرگی است؛ اما تک ستاره این تیم آقای قلعه نویی است که با بودن ایشان این تیم به روزهای اوجش باز می گردد.

دروازه بان سابق استقلال درباره استقلال افزود: آقای شفر به استقلال آمده و طی یک هفته نمی تواند معجزه کند، باید همه از او و تفکراتش حمایت کنند و من برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم. دوست دارم استقلال موفق باشد، چه اکنون که اقای شفر هستند، چه قبلا که اقای منصوریان بودند و چه هرکس در آینده سرمربی این تیم می شود. ایشان مربی بزرگی است و قهرمانی های زیادی در کارنامه داشته و امیدوارم این قهرمانی ها را با استقلال تکرار کند و میلیون ها طرفدار استقلال را خوشحال کند.

وی درباره حواشی اخیر مهدی قائدی نیز گفت: باشگاه باید خیلی مراقب قائدی باشد، آنها باید نقش معلم را برای او ایفا کنند نه نقش مدیر. باید با این جوان صحبت کنند و راه و روش درست را به او بیاموزند. باید نگرشش به فوتبال و حضور در تیم بزرگ را تغییر بدهند و نباید او را اخراج کنند و بخواهند با آبرویش بازی کنند تا فوتبال و روحیه اش خراب نشود. مهدی قائدی بازیکن بزرگی است و می تواند در آینده در تیم های بزرگ اروپایی بازی کند. به نظر من ای کاش اخراجش نمی کردند و به او یاد می دادند که بازیکنان بزرگ روی نیمکت نشسته اند و اعتراض نمی کنند، آرزوی موفقیت برای او دارم و امیدوارم با رفتار آماتورگونه او را خراب نکنند.

a

تگ ها


اخبار روز پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال