فروزان: با پارس جنوبی می‌خواهیم رتبه تک رقمی بدست آوریم

دروازه بان تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: می خواهیم در فصل پیش رو رتبه تک رقمی در لیگ برتر بدست آوریم به گزارش مدال به نقل ازوبسایت نود و به نقل از فارس ، محسن فروزان دروازه ب ......

دروازه بان تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: می خواهیم در فصل پیش رو رتبه تک رقمی در لیگ برتر بدست آوریم

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود و به نقل از فارس ، محسن فروزان دروازه بان تیم فوتبال پارس جنوبی اظهار داشت: :ما دومین روزی است که به ارمنستان امدیم.در این کمپ همه چیز خوب است و زمین تمرین با کیفیتی دارد.باید گفت امکانات برای یک اردوی ده روزه کامل است.مهمترین نکته این اردو رفاقت و آشنایی همه بازیکنان با هم است.در ادامه اردو ما چند بازی دوستانه برگزار خواهیم کرد و به تیم ما کمک میکنه تا کادر فنی ما از بازیکنان شناخت بیشتری پیدا کند

دروازبان تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پاسخ به این سوال که عملکرد خودش را از زمان  پیوستن به پارس جنوبی جم  چگونه ارزیابی می کند گفت: بعد از پایان فصل لیگ برتر فشار  زیادی روی من بود باید گفت فصل سختی را پشت سر گذاشتم هم در زندگی و هم در ورزش. اما بعد از تمام شدن فصل من  نیاز به استراحت و مسافرت داشتم و همین باعث شد که از تمرینات دور باشم و اضافه وزن پیدا کنم  ولی این دو هفته که تمرینات خودم را شروع کردم و الان هم که ارمنستان هستیم تمام تلاش خود را انجام میدهم که به شرایط آرمانی برسم.

فروزان جایگاه پارس جنوبی جم را درلیگ برتر و فصل آتی اینگونه توصیف کرد:
باشگاههای که تازه به لیگ برتر صعود می کنند بیشترین هدف خود را ماندن در لیگ برتر قرار می دهند ولی هدف تیم پارس جنوبی جم این نیست.با توجه به بازیکنانی که جذب شدند و همچنین بازیکنان سال گذشته تمام تلاش ما این است که در جدول تک رقمی باشیم. بازیکنان ما جوان هستند و جویای نام.انها شاید از لیگ یک به تیم ما آمده باشند ولی بهترین هستند بدون شک فرصت حضور در لیگ برتر انها را به فوتبال ایران معرفی خواهد کرد.

دروازه بان پارس جنوبی گفت: همه با هم،بازیکنان،کادر و مسئولین یک دل هستیم و به نتایج خوب فکر می کنیم.  باید گفت مهمترین ارکان این همدلی هواداران ما هستند. من اولین سالی است که در جم بازی می کنم ولی از خونگرمی مردم شهر جم زیاد شنیدم.واقعا مشتاق هستم که اولین بازی لیگ برتر را در جم برگزار کنیم و هواداران را نزدیک ببینم.هوادار برای یک تیم نعمت بزرگی است و ما خدا را شاکریم که از ان برخوردار هستیم.

محسن فروزان ادامه داد: اما در خصوص مسائل حاشیه ای که اخیرا از آن صبحت شده باید عرض کنم من در تمام زندگی ورزشی خود به نظم و انضباط اهمیت خاصی دادم و در ادامه هم همین خواهد بود .شاید اینگونه عنوان کنیم بهتر باشد تعدادی من را بازیکن پر حاشیه جلوه می دهند و کاری کنند که مردم من را با چشم یک بازیکن پرحاشیه ببینند ولی تمام باشگاههایی که من کار کردم تمام مربی ها خبر دارند که من هیچگونه حاشیه ای نداشتم.

وی افزود: نکته مهم اینجاست که اجازه نخواهم داد کسی به شخصیت من توهین کند. 
ممکن است شخصی یا مسئولی به من توهینی کند، خوب من مجبورم برای دفاع از خودم و شخصیتم پاسخگو باشم. وقتی به کسی احترام می گذارم انتظار دارم به من هم احترام بگذارند.
فروزان عنوان کرد: این سومین سالی است که آقای تارتار کار می کنم و ایشان بسیار آرام و با شخصیت هستند که بابهترین شکل با بازیکن حرف می زند و جز مربی هایی است که همیشه دوست دارم با ایشان کار کنم.اینجا همه چیز دو طرفه است همه به هم احترام می گذاریم.

فروزان درخصوص بازی دوستانه با استقلال باید گفت:من هدفهای زیادی با شروع لیگ برتر دارم ولی بازی با تیم استقلال شاید یک بازی احساسی باشد و منتظرم که هم تیمی های سابق خود را دوباره   ببینم  و من مثل همیشه انگیزه بالایی دارم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال