فروزان: تبانی ما با ماشین‌سازی فقط در ذهن آدم‌های کوچک شکل می‌گیرد

دروازه بان تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:در فوتبال همیشه دشمن داشته‌ام ولی نمی‌گذارم تمرکزم را بگیرند...

دروازه بان تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:در فوتبال همیشه دشمن داشته‌ام ولی نمی‌گذارم تمرکزم را بگیرند

به گزارش مدال،محسن فروزان در خصوص شرایط این روزهای تراکتورسازی و قرار گرفتن تیم در بین مدعیان قهرمان اظهار داشت: ما در طول فصل زحمات خیلی زیادی کشیدیم و فشارهای زیادی تحمل کردیم و توانستیم جایگاه خودمان را در جدول بهتر کنیم. در هفته‌های اخیر بازی‌های بزرگ و رقیبان مستقیم را بردیم و به این جایگاه رسیدیم و واقعاً راحت به دست نیامده است. امیدوارم بتوانیم به این روند ادامه دهیم و اگر شرایطش فراهم شد در کورس فشرده بالای جدول قهرمان شویم.

وی در مورد حرف و حدیث‌هایی که پیرامون بازی با ماشین سازی و تبانی شکل گرفته است گفت: ما در ایران آدم‌ بدبین زیاد داریم و خیلی‌ها به دنبال حاشیه و داستان هستند. وقتی تیم ما انقدر قوی است که استقلال و سپاهان را در ورزشگاه خودمان می‌بریم نباید بتوانیم ماشین‌سازی را ببریم؟ بحث تبانی حرفی است که فقط آدم‌های با فکر کوچک می‌توانند بزنند. اگر بازی را دیده باشید ما 3-4 گل دیگر هم باید می‌زدیم، ضمن اینکه ماشین‌سازی از استقلال و سپاهان فشار بیشتری روی ما آورد و چند موقعیت خوب داشتند که خدا را شکر توانستم مقابل آن ایستادگی کنم و دروازه را بسته نگه دارم.

گلر تراکتورسازی در مورد اشتباهات زیادی که بازیکنان ماشین سازی در این دیدار داشتند هم گفت: اشتباه در فوتبال طبیعی است و اگر شما بازی‌های قبل را هم ببینید همه تیم‌ها چند اشتباه داشتند و در هر بازی صد در صد اشتباه می‌بینید ولی در این بازی به خاطر داستان‌هایی که از قبل درست کردند و مشترک بودن مالک دو باشگاه همه چیز را زیر ذره‌بین بردند و بزرگنمایی کردند.

فروزان در مورد انتخاب تراکتورسازی و حضور موفقش در این تیم پس از چند انتخاب اشتباه به ایلنا گفت: من ساخته شده‌ام برای هیجان و برای بازی‌ و چالش‌های بزرگ و همیشه از چالش استقبال می‌کنم. اگر در چند سال اخیر به تیم‌های پایین جدول رفتم برای شرایط مالی آنها بود و برایم مهم بود پول‌هایمان را بدهند. تیم پنجم جدول با تیم چهاردهم جدول هیچ فرقی ندارند چون نه قهرمان می‌شوند نه سهمیه می‌گیرند و نه سقوط می‌کنند پس در چنین شرایطی طبیعی است که وضعیت مالی تیم را در نظر بگیرید و من هم به همین دلیل آن انتخاب‌ها را داشتم ولی خدا را شکر به تراکتورسازی برگشتم و از شرایطم راضی هستم.

وی در مورد اینکه تراکتورسازی را باید مدعی قهرمانی بدانیم یا نه، گفت: ما فصل پر فراز و نشیبی داشتیم و تغییرات زیادی در تیم وجود داشت که کمی زمان گرفت و طول کشید تا به انسجام لازم برسیم. اگر مشکلات ما زودتر برطرف شده بود الان می‌توانستیم با اختلاف در صدر جدول باشیم ولی با این وجود بازهم خوب عمل کردیم و امیدوارم در ادامه به همین شکل پیش برویم و قهرمانی دور از دسترس نیست.

گلر تراکتورسازی در مورد اینکه عده‌ای سعی داشتند با رقیب تراشیدن برایش تمرکزش را بگیرند گفت: من همیشه در فوتبال دشمن زیاد داشته‌ام که خیلی از آنها نزدیک من بودند و خیلی‌هایشان نه. همیشه در هر تیمی بوده‌ام هدفم کمک به تیم بوده و برایم مهم نیست رقیب داشته باشم یا نه. این را هم بگویم که در تیم من رقیب ندارم و با هم پستی‌های خودم رفیق هستم که یک هدف داریم و آن هم کمک به تراکتورسازی است. اجازه نمی‌دهم این مسائل تمرکزم را بگیرد و همه تلاشم را برای موفقیت تیم به کار می‌گیرم.

فروزان در مورد تقابل با پدیده هم عنوان کرد: پدیده تیم خیلی خوبی است و حریف سرسختی برای ما محسوب می‌شود. دو بازی شش امتیازی مقابل استقلال و سپاهان را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و حالا بازی با پدیده هم چنین شرایطی دارد و سعی می‌کنیم مقابل آنها هم به برتری برسیم تا در کورس بالای جدول اوضاعمان بهتر شود.