فروزان و بازگشت به چمن مصنوعی

گلر فولاد بعد از مدت‌ها بار دیگر به چمن مصنوعی بازگشته و امیدوار است خاطرات تلخ گذشته را جبران کند....

به گزارش "ورزش سه"، محسن فروزان که در بازی قبلی تیمش به دلیل محرومیت غایب بود، اکنون مقابل مس رفسنجان بار دیگر به ترکیب بازگشته و این اتفاق در شرایطی رقم خورده که یک چالش بزرگ پیش روی او قرار دارد.

سه فصل قبل‌تر و در دیدار تراکتور مقابل سپیدرود در استادیوم سردار جنگل اتفاقی تلخ برای این دروازه‌بان شمالی رقم خورد و او روی گل حریف اشتباه عجیبی داشت که بلافاصله با واکنش تند و شاید غیرحرفه‌ای مدیران تیمش یک جنجال بزرگ را رقم زد. فروزان که پیش از این نیز در چمن مصنوعی دچار اشتباه شده بود( خونه به خونه - ملوان)، در شرایطی که با پیراهن تراکتور در آستانه دستیابی به عنوان قهرمانی قرار داشت، با اشتباهی که بعد از آن انگ کم کاری و شرط‌بندی به آن خورد، مدت‌ها از فوتبال فاصله گرفت و این در حالی بود علیرغم بررسی‌های شفاف و پیاپی در نهایت این موضوع به اثبات نرسید و یک اشتباه فوتبالی بود.

فروزان اکنون بعد از مدت‌ها بار دیگر در ترکیب تیمش و اینبار با پیراهن فولاد باید در چمن مصنوعی حاضر شود و امیدوار است اتفاقات تلخ گذشته اینبار برای وی تکرار نشود و باید دید مقابل مس رفسنجان چه عملکردی به جا خواهد گذاشت. او پیش از دیدار مقابل سپاهان در هفته گذشته با محرومیت ۴ اخطار مواجه شد و اکنون در بازگشت به ترکیب امیدوار است مس رفسنجان و مهمتر از آن چمن مصنوعی را ناکام بگذارد.

تگ ها


محسن فروزان فولاد خوزستان مس رفسنجان