فروزان : 500 میلیون حلال‌تر از شیر مادر برای استقلال

در روزهایی که طلب بازیکنان از باشگاه ها به بحرانی برای فوتبال ایران تبدیل شده است، محسن فروزان از بخشیدن طلب خود به باشگاه استقلال خبر می دهد ......

در روزهایی که طلب بازیکنان از باشگاه ها به بحرانی برای فوتبال ایران تبدیل شده است، محسن فروزان از بخشیدن طلب خود به باشگاه استقلال خبر می دهد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: در روزهایی که طلب بازیکنان از باشگاه ها به بحرانی برای فوتبال ایران تبدیل شده است، محسن فروزان از بخشیدن طلب خود به باشگاه استقلال خبر می دهد.

پارس جنوبی در اولین تجربه لیگ برتری خود فردا به مصاف گسترش فولاد تبریز خواهد رفت و محسن فروزان به عنوان دروازه بان این تیم باید برابر تیم سابق خود قرار گیرد.

گلر فصل گذشته صبای قم امیدوار است در اولین گام بتواند از تبریز دست پر خارج شوند و روز خوبی را در هفته اول لیگ پشت سر بگذارند: گسترش تیم خوبی است و مطمئنا بازی در زمین این تیم شرایط سختی روبروی ما قرار خواهد داد. پارس به عنوان قهرمان دسته اول آزادگان به دنبال این است تا حضوری موفق در لیگ برتر داشته باشد و بر این اساس با تفکرات آقای تارتار به دنبال این خواهیم بود تا از این بازی دست پر خارج شویم.

فروزان در خصوص آمادگی این تیم برای اولین بازی لیگ برتری گفت: مسلما بازی های ابتدایی با توجه به فشار تمرینات آماده سازی نمی تواند تمام توان یک تیم را به نمایش بگذارد و باید از فرصت های خود به خوبی استفاده کنیم تا یک شروع موفق در لیگ برتر داشته باشیم. همانطور که گفتم گسترش فولاد یکی از تیم های خوب لیگ برتر است که می تواند جدالی سخت برای ما تلقی شود اما ما به دنبال این هستیم تا با پیروزی در لیگ برتر استارت بزنیم.

دروازه بان پارس جنوبی امیدوار است از این تیم مسیر حضورش در تیم ملی مهیا شود و در این زمینه می گوید: خوشبختانه آقای کی روش به نام بازیکن و تیم نگاه نمی کند و عملکرد فنی بازیکنان ملاک حضور در تیم ملی است و تلاش خواهم کرد با توجه به اینکه فصل منتهی به جام جهانی را پیش رو داریم، عملکرد خوبی داشته باشم تا بتوانم در لیست ایشان نیز قرار گیرم. دنبال اعداد و ارقام و کلین شیت نیستم و همه تیم ها مهاجمان فوق العاده ای دارند که کار را برای دروازه بانان سخت می کند و تلاش می کنم با آمادگی کامل در هر بازی حضور داشته باشم.

فروزان با اعلام اینکه طلب خود را به باشگاه استقلال بخشیده در این زمینه گفت: من پانصد میلیون از باشگاه استقلال طلب داشتم که همان موقع آن را بخشیدم و از شیر مادر هم حلال تر برای این تیم و هواداران عزیزش باشد. اکنون هم 50میلیون از صبا و 100 میلیون از راه آهن طلب دارم که به زودی در خصوص شکایت از آنها اقدام خواهم کرد. به هرحال هر بازیکنی وقتی قرارداد می بندد و به تعهداتش عمل می کند، خواستار عمل به تعهد طرف مقابل هم هست و موضوع شکایت چیز عجیبی برای دریافت حق نیست.

وی در خصوص اینکه چرا از استقلال بابت این موضوع شکایت ندارد گفت: هیچ کس نمی تواند از عشق خود شکایت کند و وقتی من قبول کردم استقلال را قلبا دوست داشته باشم باید آن را هم بپذیرم و مشکلی از این بابت ندارم. نمی گویم نیازی به این پول ندارم که اتفاقا خیلی هم نیازمندم اما به هرحال مشکلی نیست و فدای سر هواداران. الان تمام تمرکزم روی موفقیت با پارس جنوبی است و امیدوارم فصل موفقی را داشته باشیم و بتوانیم خواسته های هواداران این تیم و مدیریت و خصوصا آقای تارتار را برآورده کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال