فروشگاه‌های پاریس: لباس نیمار را نمی‌فروشیم!

در فروشگاه‌های لباس در پاریس، البسه نیمار تحریم شده و کسی پیراهن‌های نیمار را به فروش نمی‌رساند....

به گزارش مدال، حاشیه‌‌های انتقال نیمار هنوز بحث اصلی فوتبال‌دوستان است و انتخاب تیم آینده او سوژه رسانه‌هاست. نیماری که به هر دری می زند تا از PSG جدا شود حالا مورد تحریم فروشگاه‌های البسه پاریسن‌ژرمن قرار گرفته و آن‌ها از فروش لباس او جلوگیری می‌‌کنند. ژائو هنریکه مارکز، خبرنگار UOL Esporte با انتشار یک ویدیو از یکی از فروشگاه‌های نایک اعلام کرده هیچ نشانه‌ای از البسه نیمار در این فروشگاه‌ها نیست.
یکی از مهم‌ترین دلایل این اتفاق رابطه بسیار بد نیمار با هواداران پاریسن‌ژرمن است. آن‌ها یکشنبه شب در جریان اولین دیدار پاریسن‌ژرمن در لوشامپیونه شعارهای زیادی علیه نیمار دادند و او را «حرامزاده» خطاب کردند زیرا به هر نحوی می‌خواهد از PSG جدا شود.
هیچ‌ باشگاهی جز رئال‌مادرید و بارسلونا توانایی مالی جذب نیمار را ندارد. از طرفی خود نیمار ترجیح می‌دهد به بارسلونا برگردد و امروز هم خبری درباره توصیه مسی به او مبنی بر عدم پیوستن به رئال شنیده شد. 
باید منتظر ماند و دید عاقبت داستان طول و دراز جا به جایی نیمار چه می‌شود. او به قوهای سفید مادریدی می‌پیوندد، باز هم به بلوگرانا می‌پیوندد یا در PSG باقی می‌ماند.

بیشتر بخوانید:

نقش مسی در انتقال نیمار؛ به رئال نرو!

 

تگ ها


حاشیه اخبار جدید نیمار نیمار پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال