فروش خامس از سوی رئال مادرید یک دیوانگی محض است

ورزشی‌نویسان مطرح اسپانیا معتقدند که باشگاه رئال مادرید با توجه به شرایط فعلی‌اش باید دیوانه باشد تا بازیکنی همچون خامس رودریگز را به فروش برساند....

به گزارش مدال؛ شکست در فوتبال امری غیرقابل اجتناب است اما شکست روش‌های متفاوتی دارد و باخت رئال مادرید به اتلتیکومادرید، بدترین شکل زانو زدن بود. کهکشانی‌های مادرید تیمی کاملاً سردرگم نشان دادند، آنهم نه فقط در مصاف با روخی‌بلانکو؛ در تمامی بازی‌های دوستانه خود در پیش فصل. آنها فصل گذشته تمام امیدهای هواداران را به باد دادند، آنهم با ترکیبی که نیاز به تغییر و تحولی انقلاب‌گونه داشت اما انگار مادریدی‌ها از این حقیقت غافل بودند. آنها به گفته «جان توشاک» مربی اسبق کهکشانی‌ها «همان یازده نفرِ لعنتی پارسال را حفظ کرده‌اند»، به جز «ادن آزار» که به تازگی به تیم اضافه شده ولی حتی او هم نمی‌تواند به تنهایی تیمی را که اکثر بازیکنانش بالای 30 سال هستند را متحول کند.

بازگشت زیدان نوید تغییرات بزرگی را می‌داد اما تغییرات بسیار محدودی اعمال شد و می‌توان اکنون به جرات گفت که رئال حتی از سال گذشته‌اش نیز ضعیف‌تر است و حتی بازیکنانی که سال گذشته مانند سبایوس، یورنته و رگیلون خوش درخشیدند، از تیم خارج شده‌اند. مادریدی حتی «هرموسو» را هم جذب نکردند تا او راهی روخی بلانکو شود.

در این بین اکنون می‌توان به صراحت گفت که جدایی «خامس رودریگز» یک «دیوانگی محض» خواهد بود. مهم نیست سرنوشت «گرت بیل» چه می‌شود اما با توجه به مصدومیت «مارکو آسنسیو» و انتقال «دنی سبایوس» به آرسنال، جدایی هافبک کلمبیایی بزرگ‌ترین اشتباه ممکن است، حتی اگر «پل پوگبا» نیز همین حالا در هواپیما به سمت مادرید در پرواز باشد.

کمبود حضور یک گلزن قهار کماکان در تیم احساس می‌شود؛ «کریم بنزما» در این پیش فصل به اندازه کافی موقعیت خوب از دست داده و با توجه به عملکردش در فصل گذشته می‌توان اطمینان داشت که حتی اگر در بهترین فرمش قرار بگیرد نیز رئال برای کسب قهرمانی به گلزنان دیگری نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:

تصمیم عجیب رئال مادرید؛ بیل-چین منتفی شد

تگ ها


خامس خامس رئال مادرید خامس رودریگز رئال مادرید لالیگا فوتبال