فروش لوکاکو توسط منچستریونایتد شرم‌آور بود

ایوان کوردوبا، مدافع سابق اینتر فروش روملو لوکاکو توسط منچستر یونایتد را کاری بسیار اشتباه از سوی این تیم تلقی می کند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از درخشش روملو لوکاکو در ترکیب تیم اورتون، باشگاه منچستر یونایتد برای جذب او اقدام کرد و این ستاره بلژیکی را در سال ۲۰۱۷ به خدمت گرفت. لوکاکو در ۹۶ بازی برای منچستریونایتد ۴۲ گل به ثمر رساند اما بعد از برکناری ژوزه مورینیو و روی کار آمدن اوله گنار سولسشر، او بیشتر به یک نیمکت نشین تبدیل شد.

شرایط نه چندان خوب روملو لوکاکو در منچستر‌یونایتد باعث شد که این بازیکن نهایتاً در تابستان گذشته از این تیم جدا شود و به اینتر پیوندد. این ستاره بلژیکی حالا در فصل جاری عملکرد فوق‌العاده‌ای در ترکیب نراتزوری داشته و آمار ۱۷ گل و دو پاس گل را در سری آ ب ثبت رسانده است.

مدافع سابق اینتر حالا به تمجید از روملو لوکاکو پرداخته است. ایوان کوردوبا در این باره گفت: "لوکاکو بازیکن فوق العاده ای است. منچستریونایتد هیچ گاه متوجه قابلیت های فوق العاده این بازیکن نشد. به نظر من لوکاکو بیش از این ها هم توانایی هایش را به اثبات می رساند.

او بازیکن بسیار با انگیزه ای است و فکر می‌کنم که لیگ برتر باعث پیشرفتش شده است. من او را می شناسم و می دانم که یک رهبر فوق العاده است و می‌تواند اوضاع را در رختکن تغییر دهد. فروش وی توسط منچستر یونایتد شرم آور بود اما با این حال من خوشحالم که اینتر این بازیکن را جذب کرد. اگرچه آنتونیو کونته هم در فرم فوق العاده لوکاکو تاثیر گذار بوده است."

تگ ها


ایوان کوردوبا اینتر میلان روملو لوکاکو منچستر یونایتد