فروغی: در دور بعد تمرینات حاضر می‌شوم

جواد فروغی گفت: هنوز به طور کامل بهبود نیافته‌ام اما ۸۰ درصد نیرو و توانم بازگشته است....

به گزارش "ورزش سه" ملی‌پوش المپیکی تپانچه در گفت و گو با ایسنا در مورد شرایط و وضعیت تمرینی‌اش بعد از بهبود یافتن از دوره نقاهت کرونا اظهار کرد: کامل که ضعف بدنی‌ام برطرف نشده است، اما ۷۰ تا ۸۰ درصد نیرو و توان خود را بدست آورده‌ام. در اولین جلسه بعد از دوران قرنطینه ۵۰ درصد قوت قبل را هم نداشتم. در حال حاضر ۸۰ درصد توانم بازیابی شده و شرایطم بهتر است.

فروغی گفت: اکنون در سالن هستم و تمرین می‌کنم. بعد از دوران قرنطینه مقداری افت داشتم و نمراتم افتضاح بود، اما امروز تمرین خشک انجام دادم و کمی شرایطم بهتر شده است. هر چند که هنوز آن چیزی که می‌خواهم نیست. امیدوارم زودتر بتوانم جبران کنم.

ملی‌پوش المپیکی تپانچه گفت: از تمرینات بعدی با تمام قوا حضور خواهم داشت. امروز روز آخر تمرینات بود. احتمالا ۴ یا ۵ روز دیگر بعد از یک استراحت تمریناتمان دوباره آغاز شود. هنوز برای تمرینات بعدی تاریخی اعلام نکرده‌اند اما معمولا بعد از یک هفته استراحت اردوی بعدی آغاز خواهد شد.

وی در پایان در خصوص آغاز لیگ تیراندازی گفت: هنوز تاریخی برای شروع لیگ اعلام نکرده‌اند. مرحله قبلی لیگ با توافق سرپرستان باشگاه و اعلام نتایج جمع شد. گویا توافق شده که لیگ امسال به صورت یک مرحله ای انجام شود. به خاطر محدودیت‌های کرونا و شرایط موجود فقط دور رفت مسابقات را داشته باشیم تا زمان کمتری را درگیر شویم.

تگ ها


تیراندازی