فروپاشی سورپرایز نیم فصل؛ نفتی که دود شد+ گزارش

در نقل و انتقالات تابستانه بیشترین بازیکن خروجی از جمع نفت آبادان بوده است و آن‌ها مهره‌های کلیدی خود را از دست دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بدون تردید در نیم فصل نخست لیگ نوزدهم، صنعت نفت آبادان با هدایت دراگان اسکوچیچ توانست عنوان شگفتی‌ساز لیگ را به دست آورد اما با جدایی اسکوچیچ به مقصد تیم ملی و وخامت اوضاع مالی و عدم حمایت وزارت نفت، این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل نتوانست تقویت شود و با نتایج ضعیف نتوانست سهمیه آسیایی را کسب کند.

در نهایت به رغم مشکلات مالی بازیکنان این تیم تا پایان لیگ نوزدهم همراه صنعت نفت ماندند اما در نقل و انتقالات تابستانه، تغییرات پرشمار در این تیم آغاز شد.

از خط دروازه تا نوک حمله ۱۰ مهره اصلی ترکیب صنعت نفت تاکنون جدا شده‌اند و شنیده می‌شود همچنان این روند ادامه دارد.

ناصر سالاری، سیروان قربانی، محمد قریشی، حسین ساکی، عقیل کعبی، عبدالله ناصری، مسلم مجدمی، میلاد جهانی، رضا جبیره و عیسی آل کثیر بازیکنانی هستند که تاکنون در پنجره نقل و انتقالاتی از صنعت نفت آبادان جدا شده‌اند.

عیسی زاده مدیرعامل این تیم هفته گذشته اعلام کرد که وزارت نفت تصمیم دارد برای یک فصل دیگر حمایت خود را از این تیم انجام دهد و به زودی چارت تشکیلاتی باشگاه مشخص خواهد شد اما تاکنون خبری از انتخاب مدیرعامل و کادرفنی این تیم نیست تا این‌چنین در شرایط عجیبی پدیده نیم فصل نخست لیگ نوزدهم به سر ببرد.

بدون شک با توجه به گذشت حدود ۲۰ روز از زمان آغاز نقل و انتقالات، تقویت صنعت نفت برای لیگ بیستم وظیفه دشواری خواهد بود که باید سرانجام سرنوشت این تیم محبوب و پرطرفدار جنوبی به کجا خواهد رسید و سکان هدایت آن نیز در اختیار چه کسی قرار می‌گیرد؟

بیشتر بخوانید:

وزارت ورزش جلوی پرداخت پول به باشگاه صنعت نفت را گرفت

اقدام سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای بستن پرونده فیفا

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ صنعت نفت آبادان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال