فرکی: بازی امروز سخت و دشوار بود/ می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم

حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از پیروزی برابر سایپا در هفته دهم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانش صحبت کرد...

حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از پیروزی برابر سایپا در هفته دهم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانش صحبت کرد

به گزارش مدال،‌ حسین فرکی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های پیکان و سایپا گفت: بازی امروز سخت و دشوار بود. هر دو تیم نیاز به برد داشتند و می‌دانستیم که سایپا تیم پرانگیزه‌ای است.
وی ادامه داد: ما می‌دانستیم سایپا به دنبال چیست. دوست داشتیم برنده باشیم تا شرایط بهتری در جدول به دست بیاوریم. اگر دقت بیشتری می‌کردیم، می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.
فرکی عنوان کرد: از ابتدا، بازی هجومی را در دستور کار داشتیم. از سایپا و ابراهیم صادقی هم شناخت داشتیم. خط حمله سایپا خوب و قوی بود. خط دفاعی تیم ما امروز عملکرد خوبی داشت. به خاطر گل‌هایی که خورده بودیم، نگاه خوبی به دفاع ما نبود، اما امروز مسنجم‌تر بودیم و برای ما امروز گل نخوردن مهم بود. آرام آرام به شرایط ایده‌آل خط دفاعی می‌رسیم.
سرمربی پیکان اظهار داشت: می‌خواهیم به جایگاه خوبی در جدول برسیم. ما با آرامش بیشتری به استقبال هفته یازدهم خواهیم رفت. از همین جا برای تیم ملی در بازی با عراق آروزی موفقیت داریم.
فرکی در خصوص ارزیابی‌اش از داور بازی افزود: داوری برای ما قابل احترام است؛ چه به نفع ما باشد و چه به ضرر ما. باید اجازه دهیم کارشناسان صحبت کنند، اما داور به صحنه‌ها نزدیک بود و باید اجازه دهیم کار خودش را بکند.

بیشتر بخوانید:

صادقی: به آینده امیدواریم/ باید از تعطیلات استفاده کنیم

تگ ها


پیکان سایپا حسین فرکی ابراهیم صادقی نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران پیکان تهران سایپا پیکان تهران-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال