فرکی و ذوالفقارنسب ۱۲ آبان رودرروی والتر زنگا در آزادی

برگزاری دیدار دوستانه و خیریه منتخب ستارگان ایران و اینترمیلان ایتالیا که پیش تر ۲۸ مهرماه اعلام شده بود، به روز جمعه دوازدهم آبان ماه سال جاری موکول شد ......

برگزاری دیدار دوستانه و خیریه منتخب ستارگان ایران و اینترمیلان ایتالیا که پیش تر ۲۸ مهرماه اعلام شده بود، به روز جمعه دوازدهم آبان ماه سال جاری موکول شد.

طبق توافقات صورت گرفته بیژن ذوالفقار نسب و حسین فرکی به طور مشترک به عنوان مربی روی نیمکت تیم ایران خواهند نشست و به زودی پس از بررسی های لازم اسامی نفرات منتخب و فهرست نهایی خود را برای رویارویی با شاگردان والتر زنگا، سرمربی تیم ستارگان اینتر میلان اعلام خواهند کرد.

بر اساس هماهنگی های صورت گرفته بین باشگاه هنرمندان ایران و تیم فوتبال ستارگان اینترمیلان ایتالیا قراردادی بین دو طرف به امضاء رسیده و این مسابقه در حمایت از بیماران خاص برگزار خواهد شد.

ستاره های تیم فوتبال اینترمیلان ایتالیا با نام Inter For Ever چند روز پیش در کشور یونان در یک مسابقه خیرخواهانه حضور پیدا کرده بودند. این تیم متشکل از بازیکنان بزرگ دهه ۹۰ فوتبال ایتالیا شامل لوییز فیگو، خاویرزانتی، جیان لوکا پالیوکا، فرانسچکو تولدو، جوزپه برگومی، محمد کالون، ایوان زامورانو، کریستین چیوو، کولونه زه، مارکو ماتراتزی، اولیر داکور، دیوید سوادو، ریکاردو فری و ... قرار است برای برگزاری این مسابقه بزرگ به تهران بیایند. لازم به ذکر است مذاکرات برای دعوت از بازیکنان دیگر در حال انجام است چرا که اکثر آن ها در کشورهای خودشان حضور دارند.

خاطرنشان می شود این مسابقه دوستانه روز جمعه ۱۲ آبان ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال