فرکی: پیشنهاد پیکان به بازیکن استقلال؟!

سرمربی پیکان در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت: تیم‌های بزرگ مثل استقلال مشکل کمبود نفرات ندارند و هر چقدر مصدوم و محروم داشته باشند، باز هم بازیکن به تعداد کافی دارند....

به گزارش مدال، حسین فرکی، سرمربی پیکان ظهر یک‌شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال حاضر شد و اظهار کرد: بازی برابر استقلال بسیار سخت و دشوار است. استقلال در ۱۰ هفته اخیر شکست نخورده و از شرایط ناهماهنگ ابتدای لیگ به شرایط ایده‌ال رسیده و نتایج نشان می‌دهد جایگاه خوبی دارد. ما هم ۲ بازی عقب افتاده داریم و چیزی که من را نگران می‌کند، این است که خدایی نکرده این بازی هم عقب بیفتد. تیم ما مثل استقلال پرمهره نیست.

او ادامه داد: اگر به ترکیب تیم ما نگاه کرده باشید، ما با ۱۵ بازیکن در بازی‌ها حاضر شدیم. در ادامه شاید بازیکنانی به ما اضافه شوند اما فعلا این‌گونه نیست. تیم‌های بزرگ مثل استقلال مشکل کمبود نفرات ندارند و هر چقدر مصدوم و محروم داشته باشند، باز هم بازیکن به تعداد کافی دارند. آماده بازی فردا هستیم و هر دو تیم انگیزه خاص خودشان را دارند. سعی می‌کنیم خود را به نیمه بالای جدول برسانیم و امیدوارم برابر تیم قابل احترامی چون استقلال خوب بازی کنیم. شاید با حضور هواداران پرشور استقلال، ما مهمان استقلال باشیم.

فرکی درباره شایعه پیشنهاد استقلال به شهریار مغانلو گفت: این اولین بار است که‌ من این موضوع را شنیدم. او بازیکن ما است و تا آخر فصل با ما قرارداد دارد. استقلال هم آن قدر مهره ارزشمند دارد که نگاه به مهره ما نداشته باشد. مغانلو باید به این فکر کند که امسال در پیکان خودش را با همه ثابت کند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطر نشان کرد: استقلال برای رقابت در کورس بالای جدول تلاش می‌کند و ما نیز می‌خواهیم وضعیت‌مان را در جدول بهتر کرده تا به نیمه جدول و بالاتر از آن برسیم. ما باید تلاش بیشتری کنیم تا بتوانیم مقابل استقلال و هوادانش در شهر قدس نتیجه خوبی بگیریم. شاید با حضور پرشور هواداران استقلال ما در این بازی میهمان استقلال باشیم. امیدوارم با توجه به اینکه بازی پخش مستقیم می‌شود همه از دیدن این بازی لذت ببرند. اما نتیجه هر چه باشد سعی می‌کنیم به نفع خودمان تمام کنیم.

 

فرکی درباره اینکه استقلال و پیکان بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارند، گفت: من خوش‌بین هستم که بازی فردا گل داشته باشد. ما به غیر از بازی با گل‌گهر و فولاد خوزستان بازی‌های هجومی را به نمایش گذاشتیم. استقلال هم همین شرایط را داشته است و نگاه‌مان به بازی فردا مثبت است. فردا از نظر من گل رد و بدل خواهد شد، اما امیدوارم با هر تعداد گلی که رد و بدل می‌شود سه امتیاز آن برای ما باشد.

بیشتر ببینید:

نشست خبری فرکی پیش از بازی با استقلال/ ویدیو

تگ ها


نشست خبری حسین فرکی حسین فرکی استقلال پیکان تهران پیکان تهران-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال