فرگوسن بود این بازیکن را مجازات می‌کرد!

اوون هارگریوز، ستاره سابق منچستریونایتد به انتقاد از عملکرد فرد، هافبک برزیلی این تیم پرداخته است....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد دیروز در خانه ۱-۱ مقابل اورتون متوقف شده و دو امتیاز مهم دیگر را از دست داد. تک گل اورتون در نیمه دوم و روی ضدحمله سریع این تیم و غفلت فرد و دیگر بازیکنان یونایتد به ثمر رسید.  اوون هارگریوز، هافبک سابق یونایتد که بین ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ زیر نظر فرگوسن بازی می کرد مدعی شد سرمربی سابق شیاطین سرخ در چنین شرایطی بازیکنان را مجازات و آنها را نیمکت نشین می کرده است.

اوون هارگریوز گفت: :هرگز، حتی یک در یک میلیون سال نیز نباید اجازه داد چنین گلی وارد دروازه تیم شود. این همان دلیلی است که شما بابت آن دستمزد می گیرید و به همین دلیل شما در ترکیب حاضر هستید. این وظیفه شما است که حمله حریف را متوقف کنید و من اگر شخصا آنجا بودم اجازه نمی دادم دروازه یونایتد باز شود. فرد دو بار می توانست مانع حمله اورتون شود و این اتفاق رخ نداد. در این شرایط سر الکس فرگوسن شما را نمی بخشید و واقعا یک ماه بازی نمی کردید.

فرد در آن صحنه باید تکل موفقی می زد و حتی اگر این اتفاق رخ نداد نیز باید دمارای گری را متوقف کرده و روی او خطا می کرد. شما نباید در نبرد برابر بازیکن حریف مغلوب شوید و اگر این اتفاق رخ داد نیز باید خطا کنید.

منچستریونایتد نمی تواند کنترل بازی ها را در دست بگیرد. این کرنر یونایتد بود و چگونه چنین گلی وارد دروازه این تیم شد. قبول دارم در غیبت هری مگوایر این تیم رهبر خود را از دست داده است. اما اگر قرار است دو هافبک دفاعی به نام اسکات مک تومینای و فرد بازی کنند دیگر نباید چنین گلی وارد دروازه شما شود."

تگ ها


اوون هارگریوز سرآلکس فرگوسن فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال