فرگوسن: مربی منچستريونايتد بودم، تری را می‌خريدم

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، الكس فرگوسن به دوستانش گفته كه اگر هنوز مربي منچستريونايتد بود، جان تري را به عنوان بازيكن آزاد حتماً براي تيمش به خدمت مي گرفت ......

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، الكس فرگوسن به دوستانش گفته كه اگر هنوز مربي منچستريونايتد بود، جان تري را به عنوان بازيكن آزاد حتماً براي تيمش به خدمت مي گرفت.

فرگي كه در ابتداي شروع كار تري با چلسي سعي كرده بود او را به يونايتد ببرد، مطمئن است كه اين بازيكن مي تواند دست كم يك فصل ديگر در سطح بالا به بازي اش ادامه بدهد. اين مدافع مياني بعد از آنكه اعلام كرد به تيم ديگري در ليگ برتر نمي رود، راهي استون ويلا در چمپيون شيپ شد. استيو بروس مربي استون ويلا هم اطمينان دارد كه اين بازيكن بهترين دوران حرفه اي اش را پيش رو خواهد داشت: «وقتي بازيكني تراز اول باشد، مطمئناً قيمت بالايي خواهد داشت. او ارزش هر پني كه دريافت مي كند را دارد. مدت هاي زيادي است كه بازي اش را تحسين مي كنم و حالا او را اينجا در تيم خودم دارم كه اتفاق خوبي براي باشگاه است. بازي او و دستاوردهايش فوق العاده هستند. البته ترجيح مي داديم وقتي بيست و شش ساله بود او را داشته باشيم نه حالا كه سي و شش ساله است! اما از لحاظ فيزيكي در اين سن و سال در آمادگي كامل است و اين نشان مي دهد كه چقدر حرفه اي است و همان بازيكن بزرگي است كه همه ما مي شناسيم.»

تري براي اولين بار بعد از انتقال يك ساله اش به استون ويلا روز سه شنبه با آنها تمرين كرد. درآمد او در اين مدت با احتساب پاداش ها 2 ميليون پوند خواهد بود و برنامه اش براي آينده اش اين است كه به عنوان مربي به چلسي برگردد: «اين هدف من و فرانك لمپارد است و در اين مورد با هم صحبت كرده ايم. آرزوي بزرگي است؟ فكر نمي كنم هيچ وقت آرزويي خيلي بزرگ باشد. هميشه دوست داشته ام بهترين باشم و در مربيگري ام همين هدف را دنبال مي كنم. برگشتن به چلسي باورنكردني است اما مي دانم كه نمي توانم اولين كار مربيگري ام را در اين تيم داشته باشم.»

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال