فریادهای بی‌ثمر رحمتی از تبعیدگاه!+ عکس

سرمربی جوان شهر خودرو توانست اولین امتیاز دوران سرمربیگری‌اش را به دست آورد اما همچنان طلسم گل‌نزدن همراه این تیم ماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از اعلام ترکیب شهر خودرو برای دیدار با الهلال مشخص شد که مهدی رحمتی می‌خواهد از ضعف فنی حریف خود نهایت بهره را ببرد و برخلاف دو دیدار گذشته، به صورت همزمان محمد قاضی و حسین مهربان را در ترکیب تیمش قرار داده بود تا با ترکیبی تهاجمی نماینده ایران پا به میدان بگذارد؛ ترکیبی که شاید بتواند طلسم ۴ بازی گل‌نزدن شهر خودرو را در آسیا که بدترین عملکرد یک نماینده ایران در ادوار لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌آید، را بشکند. اما زوج قاضی - مهربان هم نتوانست به این طلسم پایان دهد تا شهر خودرو ۴۵۰ دقیقه بدون گل زده را در آسیا بگذراند.

دیدار شب گذشته بهترین فرصت برای پیروزی شهر خودرویی‌ها با توجه به غایبان پرشمار الهلال بود اما آن‌ها در نهایت توانستند با یک امتیاز از میدان خارج شوند؛ هر چند که محمد نوازی مربی شهر خودرو در نشست خبری مدعی شده بود که الهلال همیشه همان تیم است و بازیکنان اصلی خود را در اختیار داشته و در مقایسه‌ای جالب گفته بود ما هم بازیکنان بسیاری را در ترکیب خود نداشته‌ایم!

حتی اگر بخواهیم دیدارهای پلی‌آف را حساب کنیم، این تیم در مرحله دوم پلی‌آف هم موفق به گلزنی مقابل السیلیه نشد و در ضربات پنالتی حریف خود را شکست داد تا بیش از ۵۷۰ دقیقه مشهدی‌ها در آسیا گل نزده باشند؛ اتفاقی که باعث شد تا پلن B مهدی رحمتی هم برای رسیدن به گل ناکام باشد و به رغم کسب اولین امتیاز آسیایی شهر خودرو، شاگردان رحمتی همچنان در حسرت رسیدن به نخستین گل آسیایی خود در مرحله گروهی باشند.

مهدی رحمتی که در قامت سرمربی شهر خودرو است، به دلیل حضورش نام در لیست بازیکنان شهر خودرو نتوانست در دیدارهای آسیایی از گوشه زمین تیمش را هدایت کند و از روی سکوها با فریادهای بلند خود نکات مدنظر خود را به گوش بازیکنان می‌رساند؛ روی نیمکت شهر خودرو اما چهره‌هایی چون محمد نوازی، علی سامره و اشکان نامداری دستیاران سرمربی جوان شهر خودرو حضور داشتند تا بتوانند از نزدیک نکات مدنظر رحمتی را برای بازیکنان شرح دهند. رحمتی در دیدار با پاختاکور هم اگر به میدان نرود، باید از روی سکوها تیمش را هدایت کند و سپس در لیگ برتر می‌تواند به کار خود در تیم شهر خودرو از لب خط ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:

چرا اسطوره الهلال برای بازی با شهرخودرو به قطر نرفت؟

شهرخودرو دست خالی برنگشت/پیشرفت شاگردان رحمتی مقابل تیم بی‌بازیکن

 

 

تگ ها


سید مهدی رحمتی شهر خودرو AFC Champions League فوتبال