فریادهای سیدجلال در رختکن و آرامش به نورالهی بعد از کابوس دربی

احمد نورالهی پس از خراب کردن موقعیت های گلزنی پرسپولیس در دربی ۹۴ مورد حمایت هم تیمی‌های خود قرار گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی تن به تساوی دو - دو در دربی نود و چهارم پایتخت مقابل استقلال تهران داد که تا دقیقه ۹۳ از آبی پوشان پایتخت پیش افتاده بود اما گل مهدی قایدی مانع از کسب پیروزی شاگردان یحیی گل محمدی شد.

گل خوردن پرسپولیس در ثانیه‌های پایانی بازی باعث عصبانیت بازیکنان این تیم پس از اتمام بازی شد. آنها که موقعیت‌های گلزنی بیشتری نسبت به استقلال تهران داشتند بابت عدم گلزنی احمد نورالهی در موقعیت‌هایی که کسب کرده بود ناراحت بودند اما برای اینکه روحیه او را تخریب نکنند جمله‌ای را خطاب به او نگفتند.

با این حال سید جلال حسینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس که بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو بسته بود به شدت نسبت به عملکرد تمام اعضای تیم در دقایق پایانی اعتراض کرد؛ عصبانیتی که باعث سکوت چند دقیقه‌ای در رختکن پرسپولیس شد اما گلایه‌های سیدجلال از عملکرد بازیکنان جوان این تیم ادامه داشت.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین ریکاوری سرخپوشان پایتخت نیز عملکرد نوراله‌ی را در دربی پایتخت تحسین کرد و از دست رفتن موقعیت‌های گلزنی را جزئی از شرایط دربی دانست تا حمایت خود را از هافبک باتجربه این تیم نشان دهد.

بیشتر بخوانید:

بیانیه پیشکسوتان پرسپولیس در حمایت از یحیی/ وزارت ورزش ورود کند

۲۴ ساعت بعد از دربی؛ مطهری فرمانده ذخیره‌های پرسپولیس (عکس)

 

 

تگ ها


احمد نوراللهی سید جلال حسینی تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران استقلال پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال