فریادهای لمپارد بر سر کلوپ؛ بنشین سر جایت!

صحنه‌های درگیری لفظی فرانک لمپارد سرمربی چلسی با یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در جریان دیدار دیروز دو تیم خبرساز شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در جریان دیدار دیروز لیورپول و چلسی در لیگ برتر انگلیس که در نهایت با پیروزی ۵-۳ لیورپول به پایان رسید درگیری لفظی فرانک لمپارد سرمربی چلسی با یورگن کلوپ در کنار خط طولی زمین و استفاده از از الفاظ نامناسب خطاب به کلوپ در رسانه‌ها خبرساز شده است.

در دقیقه ۳۸ بازی زمانی که داور در نزدیکی محوطه جریمه چلسی به نفع لیورپول اعلام خطا کرد فرانک لمپارد که به این تصمیم داور معترض بود شروع به اعتراض به این تصمیم کرد. در نهایت البته داور از تصمیم خود برنگشت تا ترنت الکساندر آرنولد پشت ضربه آزاد ایستاده و گل دوم لیورپول را به ثمر برساند. با این گل لیورپول از حریفش ۲-۰ جلو افتاد.

در دقیقه ۳۸ بازی زمانی که داور در سوت خود دمید و اعلام خطا به نفع لیورپول کرد شاگردان لمپارد با گلی که نبی کیتا در دقیقه ۲۳ زده بود از چلسی جلو بودند و این ضربه اگر به گل تبدیل می‌شد اختلاف دو برابر می‌شد. این برای لمپارد بدترین اتفاق ممکن بود چرا که تیم او در این بازی به دنبال یک تساوی بود تا کسب سهمیه چمپیونزلیگ را قطعی کند. این فشار عصبی باعث شد او از کوره در رفته و واکنشی عجیب و خشمگینانه نشان دهد.

درحالی که لمپارد مشغول اعتراض شدید به داور بود صداهایی از نیمکت لیورپول به گوش او رسید که نشان می‌داد لیورپولی‌ها از اعتراض او دل خوشی ندارند. همین برای از کوره در رفتن مربی جوان چلسی کافی بود.

لمپارد چند قدم به سمت یورگن کلوپ برداشت و درحالیکه داور چهارم سعی کرد مانع از نزدیک شدن دو مربی به همدیگر شود خطاب به کلوپ فریاد زد:" این کجایش خطا است؟ هیچ خطایی اتفاق نیفتاد. پس بنشین سر جایت!"

کلوپ که مشخص بود از واکنش لمپارد جا خورده لبخندی به لب داشت و با دستهای خود اشاره کرد که او بهتر است آرام شود. این لمپارد را بیشتر عصبانی کرد. لمپارد حالا دروازه‌بان شماره ۲ لیورپول پپ لیندرز را هدف قرار داده بود. درحالیکه کلوپ خطاب به او می‌گفت: "آرام باش، آرام باش" لمپارد درحالیکه لیندر را خطاب قرار داده بود درباره کلوپ با فریاد گفت:" اگر بخواهد سر به سر من بگذارد، چیزی می‌گویم که ...".

لمپارد سپس روی نیمکت خودی نشست اما کمی بعد دوباره به سمت لیورپول برگشت و فریاد زنان گفت:" .... خطا نبود. من از شما نمی‌پرسم".

اینجا بود که کلوپ بالاخره کنترل اعصابش را از دست داد و با فریادی بلند خطاب به لمپارد گفت:"هی". لمپارد در پاسخ فریادزنان گفت:" همه‌تان بروید به جهنم .... فکر می‌کنید چه .....".

تیم داوری بازی در اینجا بین دو مربی قرار گرفته و سعی کردند لمپارد را از نیمکت لیورپول دور کنند. لمپارد در این لحظات آخرین صحبتهای خود را خطاب به کلوپ گفت و بعد از آن دیگر حرفی بین آنها رد و بدل نشد. آخرین صحبتهای لمپارد خطاب به کلوپ این بود:" به نیمکتت بگو احترام حالی‌شان بشود. بنشین سر جایت".

بیشتر بخوانید:
لیورپول 5 چلسی 3؛ جشنواره گل برای جشن قهرمانی
شبی که آنفیلد ۳۰ سال در انتظارش بود
کلوپ: ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ فرانک لمپارد چلسی لیورپول لیورپول-چلسی لیگ برتر فوتبال