فریاد شادی خانواده سرمربی با قیچی مهرداد!

مهرداد محمدی بیشترین تاثیر را در پیروزی العربی مقابل یاران روزبه چشمی داشت....

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه مسابقات هفته چهارم لیگ ستارگان قطر، تیم العربی که برای نخستین بار مهرداد محمدی و مهدی ترابی را به‌صورت همزمان به‌عنوان وینگرهای راست و چپ در ترکیب داشت، از ساعت ۱۸ امشب در استادیوم حمد الکبیر به مصاف ام‌صلالی رفت که از روزبه چشمی در خط دفاعی خود بهره می‌برد.

مهدی ترابی بارها با حرکات سریع و در عرض از سمت چپ زمین خط دفاعی ام‌صلال را آزار داد و خلق موقعیت کرد، اما ایجاد موقعیت‌های او گلی به همراه نداشت و خطاهای پُرشماری که گرفت، تیمش را به گل نرساند.

در حالی که نیمه اول با تساوی بدون گل رو به پایان بود، در دقیقه نخست وقت‌های اضافه ارسال پای چپ مهرداد محمدی از جناح راست زمین را سباستین سوریا با ضربه پشت سر به مقابل تیرک دوم فرستاد تا عبدالعزیز الانصاری به راحتی دروازه یاران روزبه چشمی را باز کند.

عبدالنور بالحسینی در دقیقه ۶۸ از روی نقطه پنالتی دروازه العربی را باز کرد تا ام‌صلال امیدوار به کسب پیروزی در این مسابقه خارج از خانه شود.

العربی و ام‌صلال که از سه بازی اخیرشان تنها یک امتیاز به دست آورده و به‌صورت مشترک در رده‌های یازدهم و دوازدهم جدول لیگ ستارگان قطر جای داشتند، امیدوار به کسب نخستین پیروزی فصل بودند ولی تلاش آنها تا لحظات پایانی ثمری نداشت تا اینکه یک گل سرنوشت این مسابقه را تغییر داد.

مهدی ترابی در دقیقه ۸۷ به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پای چپ نتوانست به بازی را دنبال کند و یاسر ابوبکر جای او را در زمین گرفت، اما پس از خروج این ستاره ایرانی هم حملات العربی ادامه یافت و این تیم به گل برتری دست یافت.

در دقیقه ۴+۹۰ عبدالله المعرفی از سمت راست زمین ارسال کوتاهی انجام داد تا مهرداد محمدی با مهار توپ و در حالی که پشت به دروازه ام‌صلال بود، با ضربه قیچی برگردان تماشایی گلزنی کند و شادی گل همیشگی خود را که گذاشتن انگشت اشاره دست روی سرش است، به نمایش بگذارد.

العربی با کسب نخستین پیروزی فصل ۴ امتیازی شد و با صعود چهار پله‌ای در جایگاه هفتم جدول لیگ ستارگان قطر قرار گرفت و یاران چشمی نیز با یک امتیاز قعرنشین ماندند.

مهرداد محمدی که روی هر دو گل تیمش تاثیرگذار بود و نمایش فوق‌العاده‌ای برابر یاران چشمی داشت، در جام ستارگان قطر نیز دروازه ام‌صلال و همچنین تیم الاهلی را باز کرده بود ولی امشب توانست نخستین گل خود در لیگ ستارگان را به ثمر رساند.

روزبه چشمی نیز که حضور کامل در ترکیب ام‌صلال برابر العربی داشت، در دقیقه ۸۴ مانع از گلزنی مهرداد محمدی روی پاس در عرض سباستین سوریا به مقابل دروازه خالی ام‌صلال شد.

تگ ها


مهرداد محمدی العربی روزبه چشمی مهدی ترابی قطر