فریاد عابدزاده در منطقه صعود به لالیگا

دروازه‌بان‌های ملی پوش ایران حق هیچ اشتباهی ندارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم شگفتی ساز پونفرادینا در لیگ آدلانته اسپانیا روز گذشته میهمان تیم لگانس بود؛ تیمی با سابقه حضور در لالیگا که در خانه برای هر حریفی مشکل ایجاد می‌کند. از این مسابقه خیلی زود عکسی بیرون آمد؛ تصویری که امیر عابدزاده را به حالت نشسته کنار تیر دروازه نشان می‌داد. عکسی مخابره شده از حساب رسمی لالیگا که مسابقات دسته پایین‌تر را نیز پوشش می‌دهد.

ساعتی بعد با انتشار هایلایتی از مسابقه مشخص شد که این موقعیت شوتی چهل متری به دروازه پونفرادینا است که عابدزاده آن را از کنار تیر بیرون فرستاده است. ضربه‌ای که در پی پاس عابدزاده به مقصد هم‌تیمی‌ها و دریافت آن توسط بازیکن حریف به دست آمد.

امیر خیلی زود خود را به دروازه رساند تا این شوت از راه دور بدل به اولین گل بازی نشود. گل اول بازی را اتفاقا تیم مهمان، پونفرادینا زد تا به کسب سه امتیاز این مسابقه امیدوار بشود اما گل یوری در دقیقه ۵۲ توسط ژاویر کوئینتیا پاسخ داده شد؛ آن هم با ضربه سنگینی از گوشه محوطه جریمه که شاید اگر دخالت مدافع پونفرادینا نبود، امیر آن را مهار می‌کرد.

این همان مسئله‌ای بود که باعث شد گلر ایرانی پونفرادینا بر سر هم‌تیمی خود فریاد بکشد و بگوید اگر خودش را از مقابل توپ کنار می‌کشید این توپ توسط وی دفع شده یا به کرنر می‌رفت.

عابدزاده در شرایطی در اسپانیا بازی می‌کند که پونفرادینا با حضور در رتبه دوم لیگ آدلانته بالاتر از تیم‌های مشهوری مثل ایبار، وایادولید، لاس‌پال‌ماس، خیرونا، مالاگا، اوئسکا، ساراگوسا، خیخون، لگانس و سوسیداد قرار گرفته است.

 امیر عابدزاده رقابت شخصی خود را نیز با سایر دروازه‌بان‌های مدعی پیراهن شماره یک تیم ملی پیش می‌برد. از این رو برای او انجام مسابقات بدون اشتباه و بدون گل خورده و صدرنشینی‌اش در جدول دروازه‌بان‌های لیگ آدلانته اهمیت بسیاری دارد.

صفحه فیسبوک پونفرادینا تصاویری از گرم کردن بازیکنان این تیم را منتشر کرد که در بین آنها شیرجه‌های امیر عابدزاده نیز به چشم می‌آید. جدیتی که با او تا پایان مسابقه همراه بود تا فعلا او و تیم باشگاهی‌اش در بالاترین نقطه حرفه‌ای خود قرار داشته باشند.

اینکه پونفرادینا به لالیگا صعود کند رویای بزرگی است که هفته به هفته با بازیکنان و کادرفنی این باشگاه پیش می‌رود و چه بسا این تیم اسپانیایی شگفتی‌ساز بزرگ این فصل لیگ آدلانته باشد.

تگ ها


ماریتیمو فوتبال ایران امیر عابدزاده فوتبال