فریاد "نوری، بیرون!" در برمن شنیده شد؛ سرمربی ایرانی احتمالا تا ساعاتی دیگر اخراج می شود

به نظر می رسد سرمربی ایرانی باشگاه وردربرمن، به لحظات پایانی فعالیت در این تیم نزدیک می شود ......

به نظر می رسد سرمربی ایرانی باشگاه وردربرمن، به لحظات پایانی فعالیت در این تیم نزدیک می شود.

شرایط برای الکساندر نوری، حالا کاملا عوض شده است. به گزارش دی ولت، به نظر می رسد که شکست تلخ خانگی برابر آگسبورگ، سرنوشت سرمربی ایرانی را رقم بزند، زیرا مدیریت باشگاه دیگر از او حمایت نمی کند.

امشب در برمن، ناامیدی هواداران سبز و سفید به حدی رسید که از ۲۰ دقیقه مانده به پایان بازی، فریادهای "نوری، بیرون!" در وزراشتادیون شنیده شد. شکست ۳-۰ در خانه می تواند پایان کارِ سرمربی ۳۸ ساله در وردربرمن باشد. تیمِ نوری در مسابقات این فصل بوندسلیگا در ۱۰ بازی، به پیروزی نرسیده و ۴۸۴ دقیقه است که گل نزده است. چیزی که از سران برمن برداشت می شود این است که مسئله اخراج نوری باید تا ساعاتی دیگر نهایی شود. همچنین شنیده می شود فلوریان کوفلت، تا ژانویه هدایت تیم را بر عهده می گیرد تا مدیران بتوانند در این فاصله سرمربی جدید پیدا کنند.

فرانک باومان، مدیر باشگاه وردرمن در این باره پس از بازی گفت:

امروز جمع می شویم و فردا شرایط را بررسی می کنیم. نمایش بازیکنان خوب نبود و ما نمی توانیم این را قبول کنیم. من نمی توانم و نمی خواهم که بعد از این شکست بگویم شغلِ نوری تضمین شده است. اگر متقاعد شویم که الکس دیگر بهترین گزینه نیست و یک مربی دیگر می تواند این شرایط سخت را حل کند، این وظیفه ماست که چنین تصمیمی بگیریم.

تگ ها


اخبار روز وردربرمن Bundesliga فوتبال