فریبا: استقلال باخت ولی امیدوارم کرد

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که حذف شدن در اسیا برای آبی‌ها سخت است ولی او آینده را امیدوارکننده ارزیابی می‌کند....

بهتاش فریبا پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتگویی در رابطه با شکست شب گذشته آبی‌پوشان برابر الهلال عربستان اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: برای ما هم تلخ بود که باشگاهی با ۲ ستاره آسیایی دیگر در مسابقات نباشد، اما اگر شرایط را بررسی کنیم، استقلال خیلی مردانه بازی کرد. با توجه به جمیع موارد. وقتی همه چیز را در نظر می گیرید، می بینید تیمی که از هیچ جایی حمایت نشده، هماهنگ نشده، تیمی که هنوز مهاجم ندارد؛ مشکلات خیلی زیاد است. با این حال خیلی با آبرو بازی کرد؛ آن هم مقابل تیمی که تا بن دندان مسلح بود.


او سپس با تمجید از عملکرد بازیکنان جوان استقلال اضافه کرد: اگر از بعد فنی بخواهیم به بازی نگاه کنیم، حسین زاده و آقاسی را خیلی خوب دیدم. سمت چپ سلمان جعفری هم بد نبود. مخصوصا حسین زاده خیلی خوب بازی کرد. تیم ها را از نظر سخت افزاری نمی توانیم مقایسه کنیم. جنگ نابرابری بود و با این حال ما می توانستیم شرایط را بهتر کنیم. در فوتبال امروز می گویند هیچ تیمی نمی تواند به طور کامل و ۹۰ دقیقه ای بر تیم حریف احاطه داشته باشد. معمولا ۱۵ دقیقه دست این تیم است و ۱۵ دقیقه دست تیم دیگر. در دقایقی که احاطه دارید، باید گل بزنید ولی اگر نزنید آنها که احاطه  پیدا کنند، آنها گل می زنند. دیروز هم برای استقلال همینطور شد و اگر از چند موقعیت استقلال در نیمه اول گل می شد، شرایط بازی برمی گشت و آن وقت استقلال به لاک دفاعی می رفت و شاید می شد با اضافه کردن خطوط دفاعی بازی را درآورد.


او سپس با اشار به اینکه نمایش تیم امیدوارنه بوده است، عنوان کرد: در هر حال این اتفاق افتاده است و باخته ایم ولی ۵۰ درصد تیم جوان بودند. حسینی ۲ گل خورده ولی ۵ گل گرفته است. از آن طرف هم دروازه بان آنها بهترین بازیکن زمین بود. هوادار ما به دلیل حذف شدن ناراحت است و اینکه در آسیا نیستیم. از یک طرف هم خوشحالیم که رفتیم با این بضاعت با تیمی که بسیار پولدار است، بازی کرده ایم. قرارداد یک بازیکن آنها اندازه تیم ما بود و اگرچه این جمله کلیشه ای است ولی کاملا درست است. دیگر فوتبال هم همین است و اگر نزنی می خوری که برای استقلال این اتفاق افتاد. متاسفانه بازی را باختیم ولی من خیلی امیدوار به تیم شدم. امیدوارم یک فوروارد پا به توپ هم جذب شود که نقیصه تیم در این بخش برطرف شود.

تگ ها


بهتاش فریبا استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال