فریبا: استقلال با الدحیل مساوی هم کند نتیجه خوبی گرفته است

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: کمیته اخلاق چرا بدون احضار منشا و شنیدن دلایل و مدارکش چنین حکمی را صادر و او را محروم کرد....

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: کمیته اخلاق چرا بدون احضار منشا و شنیدن دلایل و مدارکش چنین حکمی را صادر و او را محروم کرد.

به گزارش مدال،بهتاش فریبا درباره نخستین بازی استقلال مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال در بازی‌های اخیر خود هم خوب و اصولی بازی می‌کند و هم نتیجه می‌گیرد. خوشبختانه شفر سیستم تیم را بر اساس توانایی فردی بازیکنانش تعیین می‌کند. استقلال در حال حاضر در همه خطوط خود خوب بازی می‌کند و یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت این روزهای این تیم علاوه بر خط حمله و خط میانی، عملکرد خط دفاعی این تیم هم هست و خوشبختانه از پژمان منتظری در پست دفاع میانی و از روزبه چشمی هم در پست هافبک دفاعی استفاده می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر اعضای تیم از نظر روحی و روانی هم شرایط خوبی دارند و همه اینها ما را امیدوار به نتیجه گرفتن استقلال مقابل الدحیل در قطر می‌کند. الدحیل یک تیم قدرتمند و بین‌المللی است و با توجه به قدرت مالی که دارد بازیکنان خارجی خوبی را در اختیار گرفته است. باید این تیم را در نیمه اول و بویژه 15 دقیقه اول بازی کنترل کرد چون نشان داده که در خانه بی‌محابا حمله می‌کند. به احتمال زیاد شفر هم چنین برنامه‌ای دارد. البته استقلال نشان داده که در ضربات آزاد هم تیمی قوی هست. من فکر می‌کنم اگر استقلال با الدحیل حتی مساوی هم کند و با امتیاز به تهران برگردد نتیجه خوبی گرفته است.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در مورد عملکرد پاتوسی هم تاکید کرد: پاتوسی نشان داده که بازیکن باهوشی است و می‌داند چگونه باید بویژه در محوطه جریمه حریفان جایگیری کند.

وی در مورد محرومیت اخیر منشا هم تاکید کرد: منشا در آن صحنه از خودش دفاع کرده و نسبت به کارهایی که با او انجام دادند واکنش نشان داد البته بهتر بود می‌توانست خود را کنترل کند اما سوالی که وجود دارد این است که کمیته اخلاق چرا در صدور حکم منشا و محکوم کردن او عجله کرد. این کمیته چرا بدون احضار منشا و شنیدن دلایل و مدارک او چنین حکمی را صادر و وی را محروم کرد. این کمیته باید بر اساس حقایق، شواهد و مدارک حکم صادر کند و فکر می‌کنم این حکم منشا دچار تغییراتی شود.