فریبا: بازیکنان جدید استقلال امیدوارکننده ظاهر شدند

بهتاش فریبا پیشکسوت باشگاه استقلال از نمایش بازیکنان جدید این تیم مقابل بادران در بازی دوستانه روز گذشته ابراز رضایت کرد....

بهتاش فریبا پیشکسوت باشگاه استقلال از نمایش بازیکنان جدید این تیم مقابل بادران در بازی دوستانه روز گذشته ابراز رضایت کرد.

پیشکسوت استقلال از نمایش بازیکنان جدید این تیم راضی است.
به گزارش مدال، بهتاش فریبا که روز گذشته بازی استقلال و بادران را از نزدیک تماشا کرد، درباره این بازی به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: بازی خوب و پر فشاری را شاهد بودیم. هر دو تیم تازه از بدنسازی خارج شده‌اند و در این مواقع اصطلاحا بدن‌ها هنوز ول نکرده و بازیکنان هنوز خیلی آماده نیستند. گردش توپ استقلال خوب بود. با پرس خوب حریف، استقلال دو گل دریافت کرد ولی خوب به بازی برگشت. دیاباته و اسماعیلی بازی را به تساوی کشاندند. تغییرات در نیمه دوم به نفع استقلال شد. باقری که آمد بازی به نفع استقلال شد. پاس گل داد و گل زد. همه تیم‌ها وسط زمین نیاز به یک بازیکن محوری دارند که تیم را به جلو ببرد. در نیمه دوم ریگی خیلی خوب بود و او در بیست دقیقه ۹ توپ گرفت. کلا بازیکنان جدید مثل رضاوند هم خوب و امیدوار کننده نشان دادند. به ریگی دیروز گفتم که خوب توپ می گیری ولی باید با دروازه حریف بیشتر کار داشته باشد و شوتزنی هم بکند. استقلال در میانه زمین به خوبی دوید. وریا، اسماعیلی و شجاعیان به خوبی دویدند.

وی افزود: از استراماچونی و زرینچه بابت برخورد گرم و صمیمانه‌شان متشکرم و امیدوارم استقلال فصل خوبی را در پیش داشته باشد.

 

بیشتر بخوانید:
تراکتور به دنبال بمب بزرگ نقل و انتقالاتی
اتفاق جالب در حاشیه بازی استقلال و بادران/ ملاقات پدر و پسر
خبری از بازگشت به ایران نیست/ رسن امروز عازم عراق می‌شود

تگ ها


استقلال استقلال استراماچونی بادران بازی دوستانه بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال