فریبا: باید از قائدی مراقبت کنیم

بهتاش فریبا مدیر فنی استقلال معتقد است که نباید اختلاف آبی ها با صدر جدول زیاد شود ......

بهتاش فریبا مدیر فنی استقلال معتقد است که نباید اختلاف آبی ها با صدر جدول زیاد شود.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: بهتاش فریبا در خصوص تساوی مقابل استقلال خوزستان می گوید: شرایط ما نسبت به بازی قبلی بهتر بود و از لحاظ فنی وضعیت بهتری داشتیم. نباید فراموش کرد که استقلال خوزستان هم تیم ضعیفی نبود و آنها فضاها را بسته بودند و ما مجبور بودیم که از کناره ها حمله کنیم. البته از لحاظ مالکیت توپ و سرعت خوب بودیم ولی سرعت انتقال توپ ما از هافبک به حمله خوب نبود که البته با این شرایط هم فرصت های خوبی برای گل زدن داشتیم.

او ادامه می دهد: بعد از دقیقه 70 تغییراتی دادیم و چند فرصت خوب را هم توسط جابر، قربانی و غفوری از دست دادیم. از بحث پنالتی هم عبور می کنم و حتی عبدالله ویسی هم گفت که یک پنالتی به سود استقلال گرفته نشد. به هر حال اشتباهات داوری هم وجود دارد ولی ما باید در بازی های بعد نتایج بهتری بگیریم و نباید اجازه بدهیم که اختلاف مان با صدر جدول بیشتر شود.

وی در خصوص حضور مهدی قائدی در این بازی و تعریف رسانه ها از این بازیکن می گوید: مهدی بازیکنی است که حتی توانایی هایش بیشتر از این است ولی ما باید از او مراقبت کنیم. او نباید از حال و هوای پیشرفت در فوتبال خارج شود و باید روی مسائل فنی و تمرینات تمرکز کند. مهدی جوان ترین بازیکن تاریخ استقلال در لیگ برتر است.

فریبا در پایان می گوید: ما در بازی های بعد باید 5 امتیازی که از دست دادیم را جبران کنیم، البته استقلال از لحاظ فنی نسبت به بازی قبل نمایش بهتری داشت و امیدوارم در بازی بعدی بتوانیم به برد برسیم.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال