فریبا: توقعم این بود یکی از استقلالی‌ها سرپرست تیم شود

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: سعید رمضانی باشخصیت است و حاشیه‌ای ندارد، اما از انتخاب او به عنوان سرپرست تیم شوکه شدم....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، بهتاش فریبا درباره شرایط استقلال عنوان کرد: همه چیز از مدیریت گرفته تا کادر فنی در استقلال تغییر کرده‌اند و معمولا جمع کردن این تیم با این شرایط کار آسانی نیست. امیدوارم افرادی که به استقلال آمده‌اند، از پس کار برآیند. نکته مثبت در استقلال این است که نفرات خوبی دارد. همه دیدند که استراماچونی چطور از این بازیکنان بازی گرفت و هرکدام به نهایت رشد خود رسیده بودند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در واکنش به انتخاب سعید رمضانی به عنوان سرپرست آبی‌پوشان گفت: ابتدا باید به رمضانی تبریک بگویم، او از خانواده استقلال است، چون جزو خانواده مرحوم ناصر حجازی است. من هم مثل بقیه پیشکسوتان استقلال از انتخاب رمضانی شوکه شدم. رمضانی باشخصیت است و حاشیه‌ای نداشته، اما توقعم این بود استقلالی‌هایی که بیرون نشسته‌اند و می‌توانستند کمک کنند، انتخاب شوند. رمضانی انتخاب باشگاه بوده و خودشان باید جواب بدهند.

فریبا درباره انتخاب مربی ایرانی برای هدایت تیم ملی فوتبال گفت: در این زمان کم بهترین گزینه مربی ایرانی است، مگر اینکه مربی خارجی مثل برانکو بیاید که از فوتبال ایران شناخت داشته باشد. مربی ایرانی اشراف کاملی روی فوتبال ما دارد، اما چیزی که اهمیت دارد، حمایت فدراسیون فوتبال از گزینه داخلی است. امیدوارم شرایط به این سمت نرود که اگر نتیجه نگرفتیم، خیلی زود از مربی ایرانی انتقاد کنیم. باید مثل مربی خارجی امکانات در اختیار مربی ایرانی باشد و آن وقت بگوییم بین مربیان ایرانی و خارجی از نظر فنی چقدر اختلاف وجود دارد.

 

بیشتر بخوانید:

حضور ایبینی در استقلال منتفی شد

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال سرپرست استقلال پیشکسوت استقلال سعید رمضانی بهتاش فریبا فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال