فریبا: دنبال مقصر بدهی‌های استقلال نباشیم

بهتاش فریبا، پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: امیدوارم استقلال با فرهاد مجیدی قهرمان لیگ شود تا این مربی پنج سال در این تیم بماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی در واکنش به صحبت‌های اخیر پرویز مظلومی که گفته بود مسئولان استقلال به تأکیدات اعضای کمیته فنی درباره کنار گذاشتن شفر توجه نکردند، اظهار داشت: نمی‌دانم آن زمان ما در کمیته فنی بودیم یا خیر، ولی زیاد هم مهم نیست، چون در آن مقطع به خیلی از حرف‌های ما گوش ندادند. البته من گفتم که این موضوع فقط مربوط به مدیریت سابق استقلال نیست و بدهی‌های دیگری هم از سال‌های گذشته وجود داشته است. آیا استقلال قبل از شفر، بویان، جپاروف و ... به خارجی‌های دیکر بدهکار نبود؟

فریبا در قسمت دیگری از حرف‌هایش خاطرنشان کرد: من قبلاً هم گفتم که آقای سعادتمند دل شیر داشت که به استقلال آمد و الان هم این حرف را می‌زنم. به‌هرحال او می‌دانست که استقلال چه شرایطی و چه مشکلاتی دارد و با آگاهی از این مسائل مدیریت در استقلال را قبول کرد. آدم دلش برای سعادتمند می‌سوزد. او کار سختی در استقلال دارد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که «آیا این تیم باید فصل آینده هم فرهاد مجیدی را به‌عنوان سرمربی حفظ کند؟»، تصریح کرد: چیزی که من می‌دانم این است که قرارداد مجیدی برای فصل بعد هم اعتبار دارد و این مربی سال آینده هم روی نیمکت استقلال خواهد نشست. مجیدی فوتبالیست خوبی بود و حالا یک مربی جوان و به‌روز است، من خیلی دوست دارم که این مربی در استقلال موفق باشد. امیدوارم مجیدی در بازی‌های باقی‌مانده خوب نتیجه بگیرد، هر چند که اعتقاد دارم قهرمان شدن استقلال با این اختلاف امتیاز در این فصل خیلی سخت است.

فریبا در خاتمه تأکید کرد: امیدوارم شرایط برای استقلال در فصل آینده طوری پیش برود که این تیم قهرمان شود و با این بازیکنان رسیدن به مقام قهرمانی دور از دسترس نیست. اگر استقلال قهرمان شود طبیعتاً خیال استقلالی‌ها هم بابت استفاده از یک مربی جوان به مدت طولانی راحت خواهد شد. امیدوارم این اتفاق رخ دهد تا مجیدی پنج سال روی نیمکت استقلال بنشیند.

بیشتر بخوانید:

رمضانی: حرف بزینم می گویند از رقابت می ترسید

زمان بازی دوستانه استقلال مقابل رایکا مشخص شد

تگ ها


استقلال تهران بهتاش فریبا فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال