فریبا: شعار دادن علیه بازیکنان و شفر درست نیست/ استقلال در زمان منصوریان هم از این اتفاقات ضرر کرد

مدیر فنی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران گفت: شعار دادن علیه بازیکنان و شفر درست نیست و هواداران باید به استقلال زمان بدهند ......

مدیر فنی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران گفت: شعار دادن علیه بازیکنان و شفر درست نیست و هواداران باید به استقلال زمان بدهند.

به گزارش مدال، بهتاش فریبا در مورد شرایط استقلال بعد از شکست برابر السد و انتقادهایی که از این تیم صورت گرفته است، گفت: استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگی هستند و وقتی شکست بخوردند، این طبیعی است که توسط هواداران یا رسانه‌ها مورد انتقاد قرار می‌گیرند. استقلال در ورزشگاه آزادی شکست تلخی خورد و همین موضوع باعث ناراحتی هواداران شد، ولی آنها باید به تیم‌شان اعتماد داشته باشند، چرا که هنوز چیزی تمام نشده است.

مدیر فنی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران در مورد شعارهایی که برخی از هواداران این تیم علیه شفر و بازیکنان دادند، خاطر نشان کرد: این کار درست نیست و هواداران استقلال باید صبور باشند. چنین اتفاقاتی زمان مربیگری منصوریان هم رخ داد و تیم ضرر کرد. استقلال برای فصل جدید با تغییراتی مواجه شده است و طبیعتاً بازیکنان نیاز به زمان دارند تا با یکدیگر هماهنگ شوند، در ضمن نفرات تأثیرگذاری هم از استقلال جدا شدند که این موضوع بر روند تیم تأثیر منفی گذاشت.

وی در مورد شانس استقلال برای عبور از السد قطر تصریح کرد: کار استقلال بسیار سخت است و السد تیمی نیست که در زمین خودش به راحتی شکست بخورد. با این حال فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و امیدوارم اتفاقات خوبی برای استقلال رخ دهد و این تیم به مرحله بعدی صعود کند. مهم این است که هواداران همچنان از تیم حمایت کنند، چون استقلال در سه جام درگیر است و نیاز به حمایت هواداران دارد. استقلال کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و باید به آنها فرصت بدهیم تا تیم را به بهترین شرایط برسانند.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال