فریبا: مصاف استقلال و الدحیل نابرابر است

پیشکسوت استقلل تهران این تیم را مورد تحلیل قرار داد....

پیشکسوت استقلل تهران این تیم را مورد تحلیل قرار داد.

بهتاش فریبا درباره مسایل فنی استقلال و دیدار پیش روی این تیم با الدحیل صحبت کرد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، بهتاش فریبا پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط استقلال در آستانه دیدار با الدحیل گفت: کار آسانی در دوحه پیش روی استقلال نیست. الدحیل از تیم های ثروتمند و قدرتمند منطقه است. استقلال بعد از تعطیلات لیگ با نظم و انضباط کار کرده و نمایش های چشم نواز و با نظمی را ارائه کرده است. اینکه بازیکنان در پست تخصصی خود بازی می کنند بسیار خوب است و منتظری و چشمی در پست های تخصصی خود به تیم بیشتر از قبل کمک می کنند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه اضافه کرد: خریدهای استقلال تا به امروز خوب کار کردند و منشا و پاتوسی به تیم کمک می کنند. سیستم استقلال خیلی خوب است و با توجه به داشته های استقلال این سیستم منطقی است. همچنین جوان های استقلال مانند صیادمنش بسیار خوب بودند و از مصدومیت او بسیار متاسف هستم ولی مطمئنم جای نگرانی نیست زیرا استقلال جانشین های خوبی برای این بازیکن دارد.

وی در بخش بعدی صحبت های خود درباره دیدار روز سه شنبه دو تیم، افزود: بازی با الدحیل یک مصاف نابرابر است. ستاره های الدحیل از لحاظ مالی کیفیت بالاتری از بازیکنان استقلال دارد. البته ما نیز تعصب و غیرت داریم که دست تیم های ما را در این روز ها می گیرد. شروع رقابت ها بسیار مهم است و امیدوارم استقلال دست پر به ایران بازگردد.