فریبا: مگر این ورزش چه دارد که از آن حرف بزنیم؟

بهتاش فریبا عضو پیشین کمیته فنی تیم فوتبال استقلال در مورد فوت دختر هوادار استقلال و پسر ۸ ساله بر اثر برق گرفتگی در ورزشگاه آزادی صحبت کرد...

بهتاش فریبا عضو پیشین کمیته فنی تیم فوتبال استقلال در مورد فوت دختر هوادار استقلال و پسر ۸ ساله بر اثر برق گرفتگی در ورزشگاه آزادی صحبت کرد

به گزارش مدال، بهتاش فریبا، عضو پیشین کمیته فنی تیم استقلال قرار بود درباره استقلال حرف بزند و در آستانه شهرآورد نقطه ضعف‌های پرسپولیس و استقلال را مورد بررسی قرار دهد، اما اتفاقات ۲ روز گذشته نظر او را تا این حد تغییر داد که تصمیمی غیر قابل منتظره گرفت!
* آقا بهتاش! چه شد که استقلال باز هم در اواخر بازی گل خورد؟
حقیقت را بگویم دیگر نمی‌خواهم از این فوتبال حرف بزنم!
* جدی! چه اتفاقی رخ داده است؟
مگر این ورزش چه دارد که از آن حرف بزنیم؟ در این چند روز این قدر خبر تلخ از این فوتبال شنیدیم که دیگر دل‌مان به درد آمده است!
* فوت دختر استقلالی را می‌گویید؟
بله! آن دختر به خاطر فوتبال خودش را سوزاند! یک بچه شش، هفت ساله دم در ورزشگاه با آن شرایط از بین می‌رود! تازه هم که خبر رسیده یکی از بازیکنان قبلی استقلال در سن ۲۵ سالگی سکته کرده و از بین رفته است. کسی که شنیدم مورد کلاهبرداری هم قرار گرفته بود.
* خیلی ناراحت به نظر می‌رسید.
چرا ناراحت نباشم؟ فوتبالی که ورودی اش اینقدر استاندارد نیست که یک پدر بتواند بچه اش را کنار راهرو‌های داربست زده شده قرار دهد و بعد از ۱۵ دقیقه با بدن خشک شده اش مواجه می‌شود، فوتبال است؟ باید از این فوتبال چه نکته‌ای را بگویم؟ همان بهتر که دیگر از این فوتبال چیزی نگویم. شما اگر پدر باشید، می‌توانید با پدران این تازه درگذشته‌ها هم‌ذات‌پنداری کنید و ببینید چه روزگار سختی دارند. همه در دنیا از فوتبال لذت می‌برند ولی ما در ایران باید از حاشیه این ورزش مفرح اخبار اینچنینی بشنویم! دیگر دوست ندارم درباره این فوتبال صحبت کنم.

بیشتر بخوانید:

فتحی: با تمام توان پیگیر رفع محرومیت اسماعیلی هستیم

تگ ها


استقلال بهتاش فریبا سحر خدایاری خودسوزی دختر هوادار استقلال عماد صفیاری لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال