فریبا: کاش وریا هم بازی می‌کرد

پیشکسوت آبی ها از نقطه ضعف سپاهان صحبت می کند امیدوار است استقلال با پیروزی در این دیدار صدرنشین شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بهتاش فریبا در مورد کسب پیروزی استقلال مقابل پیکان و افزایش روحیه آبی پوشان قبل از دیدار حساس با سپاهان گفت: واقعاً این برد از لحاظ روحی برای استقلال خوب شد و اینکه سه گل هم زدند اهمیت بالایی دارد خدا را شکر که مهاجممان هم گل زد و کار سختی هم بود.


او در مورد عملکرد ژستد ادامه داد: ژستند در دیدار با پیکان خیلی بهتر از بقیه بازی‌ها عمل کرد و گفته بودم که زمان لازم دارد و واقعاً سرحال و خوب بود.


پیشکسوت استقلال اضافه کرد: خدا را شکر که تمامی بچه سرحال و خوب هستند و امیدوارم از این به بعد نیز همانند بازی با پیکان گل های بیشتری بزنند تا روحیه شان خوب شود تنها اشکال مان این است که وریا را نداریم اگر بود می‌توانست بیشتر کمک کند.


بازیکن اسبق استقلال در مورد دیدار حساس امروز با سپاهان عنوان کرد: تبم سپاهان هم بسیار سر حال است و از جهت تاکتیکی قوی هستند و تیم کوبنده‌ای دارند ولی من فکر می کنم سرعت خط حمله استقلال می تواند خیلی کار گشا باشد و بازیکنان می توانند از کندی سرعت خط دفاع حریف استفاده کنند. از قدرت بازیکنان سرعتی همانند یامگا و حسین‌زاده می توانیم استفاده کنیم.


او در مورد اینکه تعداد پاس گل هافبک ها بسیار پایین بوده اینگونه توضیح داد: هافبک‌های ما به دنبال مالکیت هستند و باید توپ گیری بکنند ولی بچه ها می توانند از ضربات ایستگاهی و کرنر هم به خوبی استفاده کنند. امیدوارم که آمار  پاس گل هم از این هفته درست شود.


فریبا یادآور شد: ۳,۴ هفته برای تیم‌های رقیب بازی کردیم انشالله شرایط به نحوی پیش برود که تیم های دیگر برای ما بازی کنند و اگر در برابر سپاهان هم پیروز شویم خیلی عالی می شود و از آن طرف باید ببینیم آلومینیوم و گل گهر چه کار می کنند؟

تگ ها


وریا غفوری استقلال تهران بهتاش فریبا فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال