فریرا:بازی مقابل پرسپولیس می توانست بازی انتقامی باشد

سرمربی السد پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: بعد از بازی اول مقابل الاهلی عربستان آمادگی لازم را دوباره به دست آوردیم....

سرمربی السد پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: بعد از بازی اول مقابل الاهلی عربستان آمادگی لازم را دوباره به دست آوردیم.

به گزارش مدال، تیم فوتبال السد فردا (سه شنبه) ساعت 19:15 به وقت تهران در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم پرسپولیس می رود.

فریرا، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال السد قطر ،در نشست خبری پیش از دیدار با قهرمان فصل گذشته لیگ ایران اظهارداشت:ما یک مسابقه متفاوت با پرسپولیس را در پیش داریم و نسبت به بازی ما در نیمه نهایی سال قبل فرق‌های زیادی خواهد داشت. ما پنج روز است که از عربستان صعودی بازگشته‌ایم و خیلی مهم است که بتوانیم سه امتیاز این بازی را در زمین خودمان بگیریم.

وی ادامه داد: ما 8 بازیکن داریم که در تیم ملی قطر حضور دارند و بعد از آن پیروزی بزرگ که در جام ملت‌های آسیا داشتند، انگیزه‌های زیادی دارند که پیروزی‌ها را ادامه داده و بتوانند آن را در لیگ قهرمانان تکرار کنند.

فریرا افزود:منتظر بازی مهم و سختی هستیم. بعد از بازی اول  مقابل الاهلی عربستان آمادگی لازم را دوباره به دست آوردیم. در بازی با الاهلی بهترین بازیمان را به نمایش نگذاشتیم. همیشه شکست یک نکته مثبت و منفی دارد. شکست ما مقابل الاهلی زنگ خطری برای پیش از دیدار با پرسپولیس بود.

وی تاکید کرد: تمام بازیکنان برای دیدار فردا آماده هستند و باید تصمیم خود را برای ترکیب اصلی بگیریم. بازی فردای ما مقابل پرسپولیس می توانست بازی انتقامی ما از آنها باشد. چون ما در نیمه نهایی سال گذشته مقابل پرسپولیس باختیم. اما الان ما در مرحله گروهی قرار داریم و این بازی حساب دیگری دارد. بازی نیمه نهایی ما به گذشته مربوط می شود و اکنون تمام تمرکز ما برای پیروزی در بازی فردا است.