فریم به فریم با گل دراماتیک ماشین‌سازان

ماشین‌سازی با گل ثانیه‌های پایانی هافبک جوان خود، استقلال را شکست داد....

به گزارش خبرنگار مدال از تبریز، در حالی که همه چیز برای به پایان رسیدن تقابل دو تیم ماشین سازی و استقلال با نتیجه مساوی بدون گل آماده بود، سامان نریمان جهان با یک فرار دیدنی در موقعیت تک به تک با دروازه بان حریف قرار گرفت. محمد دانشگر برای نجات دروازه تیمش، با یک تکل، نریمان جهان را سرنگون کرد که این خطا اخراج وی را به همراه داشت.

ماشین سازان ابتدا به تصور اینکه داور خطای پنالتی اعلام کرده، خوشحالی کردند. چند ثانیه بعد اما مشخص شد که داور بازی خطا را پشت محوطه جریمه تشخیص داده است. اتابک زارعی، هافبک جوان ماشین سازان که در نیمه دوم به میدان آمده بود پشت ضربه ایستاد. شش دقیقه وقت اضافی بازی در حال پایان یافتن بود که زارعی با یک کات درون پای دیدنی توپ را به غیر قابل مهارترین بخش دروازه حسینی روانه کرد.

شوت زیبای زارعی به تور دروازه حسینی بوسه زد تا یک برد دراماتیک برای ماشین سازان رقم بخورد. شاگردان خطیبی با این پیروزی یک شروع رویایی را در لیگ نوزدهم رقم زدند تا با روحیه ای بالا به استقبال هفته های سخت پیش رو بروند.

 

فریم به فریم با خطای بازیکن استقلال:

 

اخبار مرتبط:
گل دیدنی ماشین‌سازی به استقلال توسط اتابک زارعی/ ویدیو
استقلال 0 – 1 ماشین‌سازی/ شکست ناباورانه آبی‌ها در گام نخست
 

 

تگ ها


ماشین سازی فوتبال تبریز اخبار ماشین سازی استقلال ماشین سازی ماشین سازی استقلال اتابک زارعی ماشین سازی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال