فشنگچی: از ابتدای فصل هدف ما صعود به لیگ برتر بوده است

امیرحسین فشنگچی، کاپیتان تیم فوتبال استقلال جنوب گفت: بازی ما برابر مس کرمان شش امتیازی بود و برد مهمی را در زمین این تیم به دست آوردیم ......

امیرحسین فشنگچی، کاپیتان تیم فوتبال استقلال جنوب گفت: بازی ما برابر مس کرمان شش امتیازی بود و برد مهمی را در زمین این تیم به دست آوردیم.

به گزاش مدال، امیرحسین فشنگچی در مورد برد مهم تیمش برابر مس کرمان که در زمین حریف به دست آمد، گفت: بازی بسیار سخت و مهمی برابر مس داشتیم. این یک مسابقه شش امتیازی بود و ما فقط با هدف کسب سه امتیاز به کرمان رفته بودیم. خدا را شکر که بازی را بردیم تا همچنان در بین تیم‌های بالای جدول باشیم. مس هم تیم خوبی بود که در این مسابقه دنبال پیروزی بود. البته آنها رو به بازی مستقیم آوردند و فکر می‌کنم شرایط فنی تیم ما در این بازی بهتر بود.

وی با اشاره به رقابت چند تیم برای صعود به لیگ برتر خاطر نشان کرد: از همان ابتدا که این تیم بسته شد، هدفی جز صعود به لیگ برتر نداشتیم. این درست است که تیم دیر بسته شد و زمان کمی برای تمرینات تاکتیکی و بدنسازی داشتیم، ولی هفته به هفته شرایط بهتری پیدا کردیم. در چهار بازی اخیر هم 10 امتیاز گرفتیم و این در حالی است که باید گل‌گهر را هم در تهران شکست می‌دادیم، چون از آنها برتر بودیم. ما با این بازیکنان و البته حضور یک مربی مثل فرهاد کاظمی، جزو شانس‌های مسلم صعود به لیگ برتر هستیم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال جنوب در پاسخ به این پرسش که «آیا احتمال می‌دهید در دو‌ سه هفته آینده به صدر جدول رده‌بندی لیگ دسته اول صعود کنید؟»، اظهار داشت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و این هفته هم یک بازی سخت با شهرداری ماهشهر داریم که باید با نهایت قدرت برابر این تیم بازی کنیم و برنده از زمین بیرون بیاییم. به نتایج حریفان هم توجهی نداریم و مسئله مهم این است که خودمان خوب امتیاز بگیریم.

تگ ها


فوتبال