فصل برای زلاتان به اتمام رسید

زلاتان، ستاره ۳۹ ساله و سوئدی دیگر در ادامه این فصل در ترکیب میلان بازی نخواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فصل برای زلاتان، ستاره باتجربه روسونری به اتمام رسیده و او در این فصل دیگر برای میلان بازی نخواهد کرد، اما به نظر می رسد ستاره سوئدی تا زمان آغاز رقابت های یورو ۲۰۲۰ بهبود یافته و قادر به همراهی تیم ملی کشورش باشد. زلاتان دوباره در دیدار ابتدای هفته میلان برابر یوونتوس دچار مصدومیت زانو شد و او دو بازی بعدی روسونری برابر تورینو و کالیاری را از دست خواهد داد.

البته برتری پرگل برابر یوونتوس در ابتدای هفته باعث بهبود شرایط میلان در جدول شد و به نظر می رسد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این تیم سهمیه لیگ قهرمانان برای فصل بعد را کسب بکند. زلاتان قرارداد خود با میلان را تمدید کرده و سال آینده بعد از مدت ها در لیگ قهرمانان نیز حضور خواهد یافت.

ممکن است زلاتان چهار هفته قادر به حضور در میادین نباشد و با توجه به اینکه یورو ۲۰۲۰ دقیقا از یک ماه دیگر آغاز می شود، این خبر خوبی برای تیم ملی سوئد نیست. ممکن است زلاتان در روز ۱۴ ژوئن و در اولین بازی سوئد برابر اسپانیا آماده نباشد، اما او امکان بازی کردن مقابل لهستان و اسلواکی را داشته و تا آن مقطع در شرایط مناسبی خواهد بود. زلاتان که در سال ۲۰۱۶ از عرصه ملی خداحافظی کرده بود، در یک سال اخیر عملکرد درخشانی در ترکیب میلان از خود نشان داد تا کادر فنی سوئد را مجاب به دعوت دوباره از خود بکند.

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان